PowerBox z TUV - przepalony...

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Aspidisca
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 18:15
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

PowerBox z TUV - przepalony...

Post autor: Aspidisca » czw wrz 24, 2009 07:32

PowerBox niby dedykowany do silnika AJM przyjechał z niemiec wraz z moim Golfem jednak po miesiącu przestał działać i otworzyłem go jednak osiedlowy elektryk powiedział że nie jest w stanie dostać tego przepalonego elementu... PowerBox był podłączony pod akumulator z bezpiecznikiem i przez okrągłe złącze do PD.
Czy ktoś może wie kto by mógł to naprawić? Z drugiej strony zdaje sobie sprawe, że zalana elektronika nie pociągnie za długo po naprawie....

Pozdrawiam
Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
Deft-on
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: wt mar 03, 2009 15:16
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Deft-on » czw wrz 24, 2009 10:06

Ogólnie temat power boxów był wałkowany wiele razy na tym forum i morał ogólny z debaty jest taki : dac sobie spokój , tym bardziej z power boxami naprawianymi przez osiedlowych mechaników . Zapisz sie na program do szanującej się firmy tuningowej i bedziesz jeżdził zadowolony i bezpieczny :bigok:



Awatar użytkownika
ringel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: ndz lis 25, 2007 19:58
Lokalizacja: Munchen

Post autor: ringel » czw wrz 24, 2009 11:04

Jeżeli ci chodzi o ten mikrokontroler to go znalałem bezproblemu w sieci. W sklepie elektronicznym pewnie tez będzie. Kosztuje cale 22zł. Poza tym ten mikrokontroler będzie trzeba programować, co się z tym wiąże powinieneś się domyślić, że lepiej się już z tym boxem nie bawić. :bajer:
Pzdr



Awatar użytkownika
Aspidisca
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 18:15
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Aspidisca » czw wrz 24, 2009 14:32

ringel pisze:Jeżeli ci chodzi o ten mikrokontroler to go znalałem bezproblemu w sieci. W sklepie elektronicznym pewnie tez będzie. Kosztuje cale 22zł. Poza tym ten mikrokontroler będzie trzeba programować, co się z tym wiąże powinieneś się domyślić, że lepiej się już z tym boxem nie bawić. :bajer:
Pzdr


[ Dodano: 24 Wrz 2009 14:33 ]
Tego się właśnie obawiałem... dziękuję za pomoc.



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 19 gości