Po wylaczeniu silnika telepie

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Delta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: pn maja 04, 2009 18:45
Lokalizacja: Legnica

Po wylaczeniu silnika telepie

Post autor: Delta » śr wrz 16, 2009 16:08

Witam otoz od pewnego czasu po wylaczwniu silnika jest wyczuwalne takie telepanie to samo uczucie wystepuje gdy puszczam gaz...Prawdopodobnie siedzi poduszka pod silnikiem...Tutaj moje pytanie ile znajduje sie tych poduszek i czy wymieniac wszystkie naraz czy tylko te ktora siedzi...Myslalem ze znajduje sie tam tylko jedna glowna pod silnikiem ale na allegro wystepuje prawa ,lewa i przednia wiec pytam...Jezeli ktos wie to prosze o pomoc (Golf Mk3 tdi AFN)



VW//janek//VW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pn paź 01, 2007 18:45
Lokalizacja: BAU
Kontakt:

Post autor: VW//janek//VW » śr wrz 16, 2009 18:55

w sumie poduszek jest 4 ale jedna jest pod skrzynia.


gtb2260vkrl jest

Awatar użytkownika
owojtas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 11, 2008 01:09
Lokalizacja: Długi Kąt (Lubelskie)
Kontakt:

Post autor: owojtas » śr wrz 16, 2009 19:10

poduszek pod silnikiem i skrzynia jest trzy ani wiecej ani mniej. Radze ci pierwsze sprawdzic ktora poduszka padla jak jest mocno rozbita to wystarczy zlapac za silnik i poszarpac ale na 99 % poszla albo ta kolo skrzyni albo z przodu . mozna sprawdzic poduszki jeszcze w jeden sposob, jedna osoba wsiada do auta popuszcza sprzeglo do momentu szarpania (nie ruszac tylko delikatnie popuszczac aby uchwycic moment szarpania)



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » czw wrz 17, 2009 00:56

Ja proponuje wymienić wszysatkie trzy ja jak wymieniłęm jedną to druba mi się wysypała więc miałem zonka , zawsze najmniej uszkodzona będzie ta pod pasażerem , zazwyczaj siada z przodu potem pod skrzyniom , aby sprawdzic otwórz maske kogoś poproś aby ruszał szybko autem jak zobaczysz że silnik za bardzo wychyla sie do tyłu to znaczy że przednia , ta pod skrzynią rozpedz auto do 100 i wychamuj nagle jak uslyszysz takie tyr tyr to znaczy ze olej z niej uciekl i brzeczy


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Matras
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: pt sty 23, 2009 22:04
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Matras » czw wrz 17, 2009 07:40

Delta, ja miałem podobnie i po wymianie wszystkich 3 poduszek juz tego nie ma... więc polecam taki zabieg :bigok: osobiscie polecam poduszki Corteco, moze nie są najtansze ale dużo dobrego o nich słyszałem i sam tez na nich śmigam :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 181 gości