Zalany środek samochodu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

domel86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: śr mar 04, 2009 16:52
Lokalizacja: Kielce

Zalany środek samochodu

Post autor: domel86 » ndz sie 23, 2009 11:41

Witam,

dość nietypowy problem. Widziałem kilka tematów o zalanym wnętrzu autka - nawet tył, ale strona pasażera. U mnie jest troszkę inaczej... Jestem właśnie na urlopie, nie powiem - nie trafiliśmy w pogodę. Wczoraj była ogromna ulewa... Dziś rano otwieram samochód, wszędzie sucho... A tylna wycieraczka, od strony kierowcy pływa - wody było ok. pół butelki ;-| Cała reszta suchutka, uszczelki, fotel też... Skąd to mogło się wziąć ? Szyba dosunięta, drzwi domknięte... Dlatego nie mam pojęcia czego to może być powodem. Dodam, że myję zawsze samochód Karcherem i nigdy nie miałem problemu z zalanym środkiem, a nie żałuję nigdy wody. Czy ktoś ma jakiś pomysł ? Gotów mi jeszcze ten samochód podtonąć, bo urlopu został ponad tydzień ;-)

Dodam, że wszystkie filtry razem z pyłkowym itp wymienione miesiąc temu...

PS. Woda z przodu do tyłu się nie przedostała na pewno, bo samochód stoi na krzywej powierzchni, jest przechylony do przodu i delikatnie na drugi bok - nie ten, gdzie woda była

Pozdrawiam i dziękuję z góry za porady.
Ostatnio zmieniony ndz sie 23, 2009 12:13 przez domel86, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
mono
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt lis 25, 2008 19:46
Lokalizacja: Wrocław/Muchobór Wlk.
Kontakt:

Post autor: mono » ndz sie 23, 2009 12:20

Sprawdź uszczelkę tylnej lewej lampy (od strony kierowca) ja miałem identyczny problem jak Ty i wymiana jej w 100% pomogła. Woda, delikatnie "sączyła" się wiązką kabli pod tylnym siedzeniem i tak wędrowała aż pod tylni dywanik za kierowcą gdzie zbierały się duże ilości wody. Domyślam się że chodzi o Twojego Seata, ale u mnie w Golfie mk3 to pomogło, może to ten sam problem...


MK3 GTi XX Jahre :
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2657137#2657137

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 388 gości