MK IV GLEBA - MALE PYTANKO

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
marsala
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt maja 13, 2005 16:33
Lokalizacja: bialystok

MK IV GLEBA - MALE PYTANKO

Post autor: marsala » sob sie 08, 2009 15:56

Witam.
Jakis czas temu kupilem zestaw zawieszenia sportowego, kit. Sadzilem ze nie bedzie zadnych innowacji zwiazanych z instalacja to nie gwint wiec nie ma zadnych srub itp. W paczce moim oczom ukazaly sie te dwie sruby regulujace i niewiem co z nimi zrobic. Ze wstydem pytam, gdzie ich miejsce?
Obrazek
Kolejnym problemem sa gumy tylniego zawieszenia(gniazdo amortyzatora) o ile mi wiadomo obowiazkowo trzeba je wymienic( mam racje, prawda?). W sklpie dowiedzialem sie ze do mojego golfa potchodza dwa typy i niewiem jaki wybrac. Czy musze wszystko rozebrac i isc do sklepu z ta czescia w reku czy istnieje jakis inny sposob na poznanie numeru czesci bez zbednego grzebania?(wiem ze i tak bede musial go rozebrac ale wole miec wszystkie czesci zanim klucze pojda w ruch, wiecie co mam na mysli. ;) ) A moze pracownik sklepu zle mnie zrozumial i tak naprawde jest tylko jeden rodzaj gumy. Co, sadzicie? Mowa o golfie z 2001r. z silnikiem 1,9 tdi AJM, piecio drzwiowy.
CZY TO COS Z TYCH?
Obrazek
WSZYSTKO CO MAM:
Obrazek Obrazek Obrazek
SERDECZNE DZIEKI ZA POMOC.



Awatar użytkownika
szczep
Forum Master
Forum Master
Posty: 1332
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 09:35
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: szczep » sob sie 08, 2009 17:55

miejsce śrub z nakrętką jest na tylnej belce we wnęce w której jest usadowiona sprężyna, odkręcasz dolną śrubę, wsadzasz nakrętkę i dokręcasz od dołu w ten sposób masz regulację tylnego zawieszenia :helm: z tego co wiem przy zakładaniu zawieszenia gumy tylne mocujące sprężynę przekładałem z serii i jest wszystko oki :bigok:



Awatar użytkownika
marsala
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt maja 13, 2005 16:33
Lokalizacja: bialystok

Post autor: marsala » sob sie 08, 2009 18:09

DZIENKI ZA POMOC :grin:



Awatar użytkownika
Kill3ill
TestfarheR
TestfarheR
Posty: 270
Rejestracja: sob cze 14, 2008 19:03
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Kill3ill » ndz sie 09, 2009 00:57

szczep2008, wyczerpal temat :bigok:


Not 4 Movi'n Just 4 Crusi'n
Obrazek

Awatar użytkownika
marsala
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt maja 13, 2005 16:33
Lokalizacja: bialystok

Post autor: marsala » ndz sie 09, 2009 19:03

Lubie konkrety. :hehe:



Zablokowany

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości