Pionner DEH 2120UB czy JVC KD-BT11 czy cos innego?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

teski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn cze 08, 2009 19:30
Lokalizacja: 3miasto

Pionner DEH 2120UB czy JVC KD-BT11 czy cos innego?

Post autor: teski » śr lip 15, 2009 19:14

Witam.
Chce kupic sobie radyjko. Nie mam za duzo kasy bo 400 zl. Z wygladu najpierw wpadl mi w oko Pionner DEH 2120 UB, znalazlem pozytywne opinie na temat tego radia, ale ostatnio kumpel mi zaproponowal JVC KD-BT11. Ktore z nich jest lepsze? z wygladu bardziej podoba mi sie pionek..a moze inne dostane za ta cene? co polecacie



Awatar użytkownika
zmick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 08, 2006 15:06
Lokalizacja: Augustów

Post autor: zmick » śr lip 15, 2009 19:22

Myślę, że w tej cenie JVC będzie lepszy dźwiękowo i będziesz z niego bardziej zadowolony

Pozdrawiam



teski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn cze 08, 2009 19:30
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: teski » czw lip 16, 2009 02:45

tylko najgorsze jest to, ze nie moge nigdzie znalezc opini o tym radiu, w pionku znalazlem pozytywne,a to tym modelu jvc cisza...



Awatar użytkownika
zmick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 08, 2006 15:06
Lokalizacja: Augustów

Post autor: zmick » czw lip 16, 2009 13:48

teski pisze:nigdzie znalezc opini o tym radiu
Poszukaj - na pewno znajdziesz. Pionek ma to do siebie, że używa go (zwłaszcza najtańsze modele) wielu gości w dresach, z czapeczkami jak patelnia i jeżdżących Callibrą a JVC jest mniej popularne. Poza tym wymieniony przez Ciebie modej JVC jest stosunkowo nowy

Pozdrawiam

Ps. na prawdę w kilka minut coś znalazłem:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewto ... +bt11&sid=

więcej nie będę szukał bo nie ja chcę to coś kupić ;-)
Ostatnio zmieniony czw lip 16, 2009 13:53 przez zmick, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
tomek507
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 10:48
Lokalizacja: Małopolska okl.Gorlic
Kontakt:

Post autor: tomek507 » czw lip 16, 2009 14:03

Ja nie slyszalem tego JVC ale akuratnie ten model nie ma wejscia usb a to swietna sprawa nie trza sie bawic juz z plytami cd co do pioneera deh-2120UB to mam taki i jestem bardzo zadowolony fajnie gra jest sporo tanszy od JVC, no ale decyzja nalezy do Ciebie.


- Co wy właściwie robicie tam u was?
- Grillujemy i pijemy wódke
- A w zimie?
- Nie grillujemy

teski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn cze 08, 2009 19:30
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: teski » czw lip 16, 2009 16:36

nie jestem dresem a jezdze mk2 hehe

a serio to moim zdaniem pionek duzo ladniej wyglada niz ten jvc, prosty czarny bez zbednych bajerow.

no i usb bardzo fajna rzecz tym bardziej ze mam pendriva 8gb, a bluetooth nie przyda mi sie.

wezme pionka

teraz mam takiepytanko czy kupowal ktos z sklepie neo24? radio tam jest za 380 zl a w sklepach jak chodzilem to jest po 460 czyli troche taniej naprawde mozna odebrac po 48h?


pozdrawiam i dzieki z apomoc



Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: KonradzikIV » czw lip 16, 2009 17:30

zmick pisze:Pionek ma to do siebie, że używa go (zwłaszcza najtańsze modele) wielu gości w dresach, z czapeczkami jak patelnia i jeżdżących Callibrą a JVC jest mniej popularne.
a co to ma do tego jak to radio gra ??


Obrazek

Awatar użytkownika
zmick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 08, 2006 15:06
Lokalizacja: Augustów

Post autor: zmick » czw lip 16, 2009 17:55

KonradzikIV pisze:a co to ma do tego jak to radio gra ??
No właśnie widzę, że nie ma to znaczenia ;-) Gostek zapytał o zdanie, uzyskał odpowiedź a i tak kupi sprzęta na który się nastawił. Więc po co d... to znaczy 4 litery ludziom zawracał i się wykabłęczali?

Ja obecnie mam USB ale jeżeli w grę wchodziłaby lepsza jakość (a taka będzie na pewno w JVC) obszedłbym się bez tego. Obecnie płytki kosztują takie grosze (kilkanaście lat temu płaciłem za CDR-a x 4 około 7 zł), że można sobie wypalać do woli, a poza tym zostaje jeszcze CDRW



teski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn cze 08, 2009 19:30
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: teski » czw lip 16, 2009 22:02

zmick pisze:
No właśnie widzę, że nie ma to znaczenia ;-) Gostek zapytał o zdanie, uzyskał odpowiedź a i tak kupi sprzęta na który się nastawił. Więc po co d... to znaczy 4 litery ludziom zawracał i się wykabłęczali?
zadalem pytanie bo nie znam sie na car audio a nie zarabiam tyle zeby od tak sobie wyrzucic w bloto 400zl. chcialem sie upewnic poniewaz malo jest opini na temat tego radia jvc. jak napisalem wyzej bluetooth nie jest mi potrzebny, a przy takiej klasie radia roznica jakosci duza nei musi byc



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości