światła

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » sob paź 15, 2005 23:32

proponuje zwykłe dobrej firmy.....albo TUNGSRAM MEGALIGHT +60%....oczywiście tak naprawdę nie świecą aż o tyle lepiej, ale trochę różnica jest, cena rozsądna, dobra trwałość.....
kiedyś miałem PHILIPS vision plus....świeciły naprawdę super....ale kiepska trwałość.....


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

Awatar użytkownika
rzodkiew
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 23:21
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: rzodkiew » pn paź 17, 2005 13:19

jak masz slabe swiatla to sprawdz ile masz napiecia na zarowkach jak malo to zamontowac przekazniki swiatla poprawiaja sie o wiele razy, jak sienie myle to powinno byc jakies 13.8 na zarowkach


Zyj kolorowo :)

Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Cinek » pn paź 17, 2005 13:24

yyy ja mam philipsy gt 150, i jest git. vision + też są niezłe. a z voltami, hmm, jak bedzie dużo to oczywiście światła bedzie więcej, ale żarówki sie bedą częściej palić tak sobie myśle


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

alepka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 294
Rejestracja: śr sie 25, 2004 13:04
Lokalizacja: małopolska - świętokrzyskie

Post autor: alepka » pn paź 17, 2005 13:31

to się podłącze słyszałem że visiony nie najlepiej świecą w deszczu czu to prawda???



Awatar użytkownika
rzodkiew
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 23:21
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: rzodkiew » pn paź 17, 2005 13:35

ja jezdze na swiatlach non stop i mam zalozone przekazniki , zarowki mam philips "alaxenon" jak narazie nie ma problemu zobaczymy jak bedzie w zimie


Zyj kolorowo :)

Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Cinek » pn paź 17, 2005 14:01

rzodkiew pisze:ja jezdze na swiatlach non stop i mam zalozone przekazniki , zarowki mam philips "alaxenon" jak narazie nie ma problemu zobaczymy jak bedzie w zimie
ja myśle że w zimie bedzie tylko lepiej, na dworze jest zimno więc zimniej bedzie też w lampie....nie jestem przeciwnikiem przekaźników bo sam sie właśnie dziś za to zabieram zamontuje visiony i zobacze jak bedzie ;) bo GT-ków troche mi na próby szkoda :chytry:


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » pn paź 17, 2005 14:08

Ja tez zabieram sie do wrzucenia przekaznikow do swiatel, tylko te przekazniki musze kupic :jezor: poza tym zaroweczki dobrze co jakis czas wymienic. Kiedys gdzies czytalem albo slyszalem, ze z biegiem czasu z zarnika pod wplywem temperatury cos paruje i osadza sie po wew. stronie banki i wtedy zarowka traci na jasnosci :bajer:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 262 gości