Golf V RADIO VW RCD 300

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Kriss89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: wt mar 25, 2008 21:27
Lokalizacja: Zzz DaleKka

Golf V RADIO VW RCD 300

Post autor: Kriss89 » czw maja 28, 2009 17:03

Słuchajcie mam takie pytanie co do tego radyjka....
Mianowicie czy idzie podłączyć pod nie jeszcze 2 głośniki (czy ma na nie wyjścia) jeśli nie ma tych wyjść to jak to podłączyć??
Oraz czy jest w tym radiu wyjście na wzmacniacz ?? Jeśli nie to jak go wpiąć ??
I jakie najlepiej kupić i wsadzić głośniki w tylne dzwi ?? Orginalne z VW czy moze jakieś inne ??
Czy bedzie też wtedy wzmacniacz potrzebny do tego ?
A i jeszcze jedno wie ktoś gdzie jest montowany ORGINLANY WZMACNIACZ VW ??

to by bylo na tyle jesli cos jeszcze mi sie przypomni to napisze z gory dzieki za wszelkie informacje



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10566
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Golf V RADIO VW RCD 300

Post autor: doggie » pt maja 29, 2009 21:46

Kriss89 pisze:Słuchajcie mam takie pytanie co do tego radyjka....
Mianowicie czy idzie podłączyć pod nie jeszcze 2 głośniki (czy ma na nie wyjścia) jeśli nie ma tych wyjść to jak to podłączyć??
Oraz czy jest w tym radiu wyjście na wzmacniacz ?? Jeśli nie to jak go wpiąć ??
I jakie najlepiej kupić i wsadzić głośniki w tylne dzwi ?? Orginalne z VW czy moze jakieś inne ??
Czy bedzie też wtedy wzmacniacz potrzebny do tego ?
A i jeszcze jedno wie ktoś gdzie jest montowany ORGINLANY WZMACNIACZ VW ??

to by bylo na tyle jesli cos jeszcze mi sie przypomni to napisze z gory dzieki za wszelkie informacje
jest wyjście na dodatkowe (tylne) głośniki, to radyjko (RCD 300) gra raczej słabiutko, bez rewelacji, wiadomości to se raczej tylko można posłuchać, nie oczekuj po nim zbyt wiele, jak chcesz mieć dobrą jakość dźwięku to raczej zainwestuj w inne RCD



Awatar użytkownika
MaArek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt cze 30, 2009 19:01
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Golf V RADIO VW RCD 300

Post autor: MaArek » wt cze 30, 2009 21:14

mettenos pisze:
Kriss89 pisze:Słuchajcie mam takie pytanie co do tego radyjka....
Mianowicie czy idzie podłączyć pod nie jeszcze 2 głośniki (czy ma na nie wyjścia) jeśli nie ma tych wyjść to jak to podłączyć??
Oraz czy jest w tym radiu wyjście na wzmacniacz ?? Jeśli nie to jak go wpiąć ??
I jakie najlepiej kupić i wsadzić głośniki w tylne dzwi ?? Orginalne z VW czy moze jakieś inne ??
Czy bedzie też wtedy wzmacniacz potrzebny do tego ?
A i jeszcze jedno wie ktoś gdzie jest montowany ORGINLANY WZMACNIACZ VW ??

to by bylo na tyle jesli cos jeszcze mi sie przypomni to napisze z gory dzieki za wszelkie informacje
jest wyjście na dodatkowe (tylne) głośniki, to radyjko (RCD 300) gra raczej słabiutko, bez rewelacji, wiadomości to se raczej tylko można posłuchać, nie oczekuj po nim zbyt wiele, jak chcesz mieć dobrą jakość dźwięku to raczej zainwestuj w inne RCD
No właśnie - w jakie inne RCD? Tez kiedyś zainwestuje. W takie co czyta mp3. Ale jak czytałem w którymś z wątków najnowsze 510 pobiera prąd przy odłączonej stacyjce czy coś w tym rodzaju. Nie wiem czy sprawdzi sie w pełni w Golfie mk5, bo to radyjko z innych modeli

RCD 300 ma moc 4X 20 W
a RCD 510 ??? nie wiem ??
Ostatnio zmieniony wt cze 30, 2009 21:19 przez MaArek, łącznie zmieniany 1 raz.


Golf 5 i nic innego

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości