lekkie luzy kkk k03

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

maciekbyk4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 01:01
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

lekkie luzy kkk k03

Post autor: maciekbyk4 » czw maja 28, 2009 16:43

Witam. mam taki problem. Odkręciłem dzisiaj dolot powietrza do turbiny kkk k03 z zamierzeniem sprawdzenia luzów na wirniku. Trochę mnie to zaniepokoiło wiatraczek chodzi +- 0,5mm w poziomie i pionie przód tył również ma lekkie luzy. Boję się konsekwencji jakie moga nastąpić po roztrzaskaniu się jej. Olej również zbiera się na cięgnie regulacji chyba ciśnienia.. W wężyku od filtra powietrza jest dobrze. Nie ma 'kałuży'. Już nadszedł jej czas? jeżeli tak to na co proponujecie wymienić bądź też zregenerować tą. Jakie są koszty obu wyborów? Dodaje ze mam zamiar dodać troche mocy. Pozdrawiam i z góry dziekuje za zainteresowanie się sprawą.



arwam

Post autor: arwam » pt maja 29, 2009 15:51

maciekbyk4,
ja bym turbo amienił na większe chociaż K14 a jeśli chcesz dać konkretny zastrxzyk mocy to załórz K24 jest trochę leniwa i zawsze chwilkę czasu upłynie zanim wejdzie na ciśnienie ale za to potrafi naprawdę wydajnie dmuchnąć i równierz na trasie spada zużycie paliwa



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 140 gości