malowanie listw bocznych

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

nwnorbert
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: sob gru 13, 2008 21:25
Lokalizacja: Tarnów/Chicago
Kontakt:

malowanie listw bocznych

Post autor: nwnorbert » pt maja 22, 2009 21:38

prosze o porade, mianowicie czy dobrym pomyslem jest malowanie listw bocznych na samochodzie bez zdejmowania ich.. co o tym sadzicie??



Awatar użytkownika
wojteo CK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 494
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 16:14
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: wojteo CK » pt maja 22, 2009 21:49

hmmmm....Jest trochę z tym roboty ponieważ trzeba dokładnie okleić listwy żeby nie zamalować karoserii ;) Ja osobiście bym zdjął te listwy. no chyba że byłby później problem z ich ponownym zamocowaniem :) Jeśli są na spinki to jednak radże ściągnąć ;) Tylr ode mnie.

Pozdrawiam!!


Mój Variant Yachting ;) viewtopic.php?f=88&t=375516" onclick="window.open(this.href);return false;

nwnorbert
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: sob gru 13, 2008 21:25
Lokalizacja: Tarnów/Chicago
Kontakt:

Post autor: nwnorbert » pt maja 22, 2009 22:02

wojteo CK pisze:hmmmm....Jest trochę z tym roboty ponieważ trzeba dokładnie okleić listwy żeby nie zamalować karoserii ;) Ja osobiście bym zdjął te listwy. no chyba że byłby później problem z ich ponownym zamocowaniem :) Jeśli są na spinki to jednak radże ściągnąć ;) Tylr ode mnie.

Pozdrawiam!!

Wlasnie cholera golf piaty;/ na spinkach na tasmie dwustronnej.....:(...chce to zrobic jak najtaniej...a nowe listwy kupowanie niewchodzi w gre....w jednym zakladzie powiedzili mi ze moga to zrobic na samochodzie mialem mieszane uczucie co do tego...



Awatar użytkownika
wojteo CK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 494
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 16:14
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: wojteo CK » pt maja 22, 2009 22:14

A te listwy w kolorze mają iść??


Mój Variant Yachting ;) viewtopic.php?f=88&t=375516" onclick="window.open(this.href);return false;

nwnorbert
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: sob gru 13, 2008 21:25
Lokalizacja: Tarnów/Chicago
Kontakt:

Post autor: nwnorbert » pt maja 22, 2009 22:18

wojteo CK pisze:A te listwy w kolorze mają iść??
tak w kolorze:)



Awatar użytkownika
wojteo CK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 494
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 16:14
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: wojteo CK » pt maja 22, 2009 22:33

Gdyby miały iść w czarnym macie to nawet sam byś mógł je prysnąć ;) Jeśli w kolorze to musisz oddać do lakiernika :( Zważ na to że jak zdejmiesz listwy i je oddasz do malowania to będziesz mógł użytkować normalnie samochód a jeśli nie to myślę że na co najmniej 2 dni samochodu nie będziesz miał :) Ja bym jednak zdjął i oddał do malowania :) Może nawet takie rozwiązanie będzie tańsze gdyż lakiernik nie będzie musiał oklejać samochodu :) Spytaj o cenę malowania zdjętych listew ;) jak się nie różni to nic nie poradzisz-musisz zapłacić :bigok:


Mój Variant Yachting ;) viewtopic.php?f=88&t=375516" onclick="window.open(this.href);return false;

nwnorbert
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: sob gru 13, 2008 21:25
Lokalizacja: Tarnów/Chicago
Kontakt:

Post autor: nwnorbert » pt maja 22, 2009 22:40

wojteo CK pisze:Gdyby miały iść w czarnym macie to nawet sam byś mógł je prysnąć ;) Jeśli w kolorze to musisz oddać do lakiernika :( Zważ na to że jak zdejmiesz listwy i je oddasz do malowania to będziesz mógł użytkować normalnie samochód a jeśli nie to myślę że na co najmniej 2 dni samochodu nie będziesz miał :) Ja bym jednak zdjął i oddał do malowania :) Może nawet takie rozwiązanie będzie tańsze gdyż lakiernik nie będzie musiał oklejać samochodu :) Spytaj o cenę malowania zdjętych listew ;) jak się nie różni to nic nie poradzisz-musisz zapłacić :bigok:

no wlasnie co ciekawe lakiernik sam mi podsunol pomysl...zeby malowac na somochodzie....kolor jest "tornado red"..... bo niebede musial kupowac tych tasm.....dwustronnych.... i cenny roznily sie w granicach 160 do 300$........listwy boczne i na zderzakach tez.....:)...takze dlaje niewiem na co sie zdecydowac....dzieki za oponie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 302 gości