Jak wyczyscic klawiature i caly silnik ze starego oleju

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marhiw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: sob lut 04, 2006 14:27
Lokalizacja: Jasło

Jak wyczyscic klawiature i caly silnik ze starego oleju

Post autor: marhiw » czw maja 21, 2009 22:39

Witam starych kolegów

Dawno mnie tu nie było gdyz wymienilem golfa na audi a 4 ale teraz mam z nim klopot a koledzy z forum audi chyba mi nie pomoga..
A wiem ze w Waszym gronie jest wielu naprawde konkretnych fachowców.. :pub:


Moj problem wyglada nastepujaco poprzedni wlasciciel w moim audi chyba nie wymienial czesto oleju albo nie wiem co moglo byc tego przyczyna ale po odkreceniu korka od wlewu oleju mialem przed pierwsza wymiana taki spalony czarny smar ktory wczesniej byl olejem chyba..wymienilem olej ktory troche przeplukal klawiature ale i tak jest jeszcze oblepiona spalonym olejem.Sadze ze w misce olejowej tez jest kupe tego smaru.Bo czuc jego smród jak tylko auto sie zagrzeje. I teraz pytanie co robic? Silniczek pracuje super równo ma moc nie gasnie i wogóle.. Ale czy jest jakis srodek do calkowitego wyczyszczenia klawiatury i silnika? Co robic? Czym?? ALbo czy mechanik da rade lub czy robic to samemu?.. Szkoda mi silniczka jak chodzi tak ladnie..Acha zalany mam mobil mineral ale zastanawiam sie czy dobrze zrobilem bo i tak teraz chyba bede musial wymienic jeszcze raz ..

Prosze koledzy pomózcie... :kufel:



Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » czw maja 21, 2009 22:52

Są specjalne środki płuczące silnik dodawane do oleju. Dodaje się je tuż przed zmianą oleju (zgodnie z instrukcją na opakowaniu). Nazywa się to jakoś Engine Flush.


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 295 gości