na co wymienic Golf 2 1.3 NZ

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

bialy_017
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: ndz mar 01, 2009 00:32
Lokalizacja: Poznań

na co wymienic Golf 2 1.3 NZ

Post autor: bialy_017 » czw maja 14, 2009 22:54

witam mam problem wpadł mi teleskop tylni do środka bagażnika na skutek dużej dziury lub starości samego teleskopu jakiej firmy kupić teleskopy i sprężyny za rozsądną cenę na allegro. tył wisi niżej od przodu to tez bym chciał poprawić chociaż żeby tył i przód wisiał równo ewentualnie przód niżej ale nie kosztem tyłu żeby nie wyglądało to tak ze tył 2m do góry i wtedy przód będzie niżej :jezor:



Awatar użytkownika
eldorado84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 944
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:56
Lokalizacja: lubartów

Re: na co wymienic Golf 2 1.3 NZ

Post autor: eldorado84 » pt maja 15, 2009 18:58

bialy_017 pisze:witam mam problem wpadł mi teleskop tylni do środka bagażnika na skutek dużej dziury lub starości samego teleskopu jakiej firmy kupić teleskopy i sprężyny za rozsądną cenę na allegro. tył wisi niżej od przodu to tez bym chciał poprawić chociaż żeby tył i przód wisiał równo ewentualnie przód niżej ale nie kosztem tyłu żeby nie wyglądało to tak ze tył 2m do góry i wtedy przód będzie niżej :jezor:
amory na tył -GH (tanie ale... w miarę, bez rewelacji), KYB, NK, Bilstein a sprężyny to tylko seryjne bo jak kupisz nówki np: Hart-a to będzie sterczał tył jak koza. Jak to wszystko założysz to zobaczysz jak będzie sterczał. Jak tył będzie dalej niżej od przodu to wtedy kup tależyki obniżające na przód co spowoduje że przód opadnie jakieś 1-1,5cm i wtedy powinno być OK


http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=10205&start=0
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=54809

- O żesz ty kur.., w chu.. jeb.. twoja mać, pier...ny, zasr.., poje..y kut..s !! - Powiedział marynarz, po czym szpetnie zaklął. ;) ;)

bialy_017
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: ndz mar 01, 2009 00:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: bialy_017 » sob maja 16, 2009 21:19

na harcie stal jak koza tzn. te amory i sprenzyny tej firy są kiepskie???????????????????

[ Dodano: 16 Maj 2009 22:58 ]
tył wymieniony na nowy ale nadal przód wisi wyżej co zrobić żeby było niżej z 4cm sprężyny tylko w kpl. sprzedają a ja potrzebuje tylko 2 -40mm założył bym to na seryjny amorek i tyle



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości