włącznik klimatyzacji

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dack23
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 21:58
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

włącznik klimatyzacji

Post autor: dack23 » pt kwie 24, 2009 19:27

Cześć :)

Czy ktoś wie jak rozebrać włącznik klimatyzacji w golfie3 ?? chcę zmienić diody i troszkę nie wiem jak to rozebrać, nie chcę tego połamać, trzeba odlutować wpierw druciki ????

chodzi o ten podwójny AC z cyrkulacją :P


był golf mk1
był golf mk3
jest golf mk5

Radzioolo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw kwie 02, 2009 21:43
Lokalizacja: Osiecznica
Kontakt:

Post autor: Radzioolo » pt kwie 24, 2009 19:32

Na forum jest dokladny opis z fotkami jak to zrobic w golfie 4 u ciebie moze byc podobnie a tak wogole to sciagasz tylko przelacznik od sily wiaterku i tam masz zarowke



Awatar użytkownika
michalqqr
...
...
Posty: 1052
Rejestracja: sob cze 07, 2008 20:36
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: michalqqr » pt kwie 24, 2009 19:42

dack23, robiłem to ostatnio u siebie :D ale będę musiał powtórzyc jedna dioda się przepaliła :grrr: :grrr:

żeby to rozlożyć to musisz obciąć nogi od diód inaczej tego nie zrobisz bo całość się praktycznie na tych diodach trzyma :D też na początku nie wiedziałem jak to zrobić :D



dack23
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 21:58
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: dack23 » pt kwie 24, 2009 19:58

michalqqr pisze:dack23, robiłem to ostatnio u siebie :D ale będę musiał powtórzyc jedna dioda się przepaliła :grrr: :grrr:

żeby to rozlożyć to musisz obciąć nogi od diód inaczej tego nie zrobisz bo całość się praktycznie na tych diodach trzyma :D też na początku nie wiedziałem jak to zrobić :D
No właśnie, wszystkie przełączniki były łatwe do zrobienia, ten jest chyba troszkę trudniej przerobić....... chodzi ci o te nogi co są przylutowane, wszystkie ?? potem to sciągnę i będzie dostęp do żarówki ??


był golf mk1
był golf mk3
jest golf mk5

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 453 gości