Auto non stop sciaga w prawo

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

lukasz.zst
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr paź 29, 2008 20:51
Lokalizacja: Mikołów

Auto non stop sciaga w prawo

Post autor: lukasz.zst » pt kwie 17, 2009 08:42

Witam

Auto mam z 2008 roku kupiłem je jako nowe
Do 4 tys.km było idealnie , bo przy 4 tys.km wymienili skrzynie biegów bo pękła łapa. Od założenia skrzyni nowej cały czas sa problemy auto ściąga w prawo i ma o 2 centymetry obrócone koło kierownicze. Byłem w 4 serwisach audi i seat i wszyscy twierdza ze geometrii jest bardzo dobra , byłem w firmie tunerskiej to samo powiedzieli kazali zmienić tuleje wahaczy i gałki kierownicze , dalej ściąg auto w prawo , działo się tak tez na oponach zimowych , opony zimowe mam na inych felgach
Tak zmienia se umie zawieszenie
Przebieg 12900 Kat wyprzedzenia L4 10 P5
Kat pochylenia L-0,30 - 040 zbieżność przód zero
Przebieg 17200 Kat wyprzedzenia L4 10 P5
Kat pochylenia L-0,30 - 045 zbieżność przód zero
Przebieg 25000 Kat wyprzedzenia L4 10 P 4 45
Kat pochylenia L-0,35 - 045 zbieżność przód zero



Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lukasz_mk2 » pt kwie 17, 2009 09:27

jeżeli posiadasz nowego golfa VI a tak mniemam to nie możesz mieć kierownicy krzywo, ponieważ w kierownicy jest jakiś czujnik położenia i musi być ona dobrze ustawiona. Ja na twoim miejscu oddał bym go do ASO i powiedział że jak tego nie zrobią to im te auto tam zostawisz. Przecież masz gwarancje - więc wymagaj co Ci się należy.

A tak pozatym z tego co mi się obiło o uszy to w takim aucie nie ustawisz geometrii i zbieżności bez specjalnych urządzeń właśnie przez ten czujnik w kierownicy
Ostatnio zmieniony pt kwie 17, 2009 09:33 przez Lukasz_mk2, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 348 gości