KENWOOD KDC-W4044 jak uruchomić wyjście na suba?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Prezes000
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 16:23
Lokalizacja: piekło

KENWOOD KDC-W4044 jak uruchomić wyjście na suba?

Post autor: Prezes000 » pt kwie 10, 2009 13:45

Mam takie radio:
http://www.allegro.pl/item599680302_ken ... cz_fv.html
i nie działa mi tylne wyjście na subwoofer. Robię wszystko tak jak napisane w instrukcji i nic. Może ktoś ma takie radyjko i pomoże mi? A może ktoś ma ten sam problem?

No ludziska poradźcie coś...
Ostatnio zmieniony pt kwie 10, 2009 19:51 przez Prezes000, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
KrzychuGT
low green GT
low green GT
Posty: 879
Rejestracja: śr lut 04, 2009 17:52
Lokalizacja: Żmigród
Kontakt:

Post autor: KrzychuGT » pt kwie 10, 2009 20:13

wejdź w menu (przytrzymaj przycisk "szukaj" ten koło pokrętła) znajdź opcje "SWPRE" (między pozycjami w menu przeskakujesz przyciskami "FM+" i "AM-") zatwierdź przyciskając gałke i przełącz na "SW" (przyciskami przewijania "<<" lub ">>") i tak samo zatwierdź gałką. jak już przełączysz na "SW" wyjdź całkowicie z menu i dłuższy czas przytrzymaj klawisz "AM-" powinno to spowodować załączenie wyjścia na suba. jeśli sub grałby cicho to naciskasz gałke i pierwszą pozycją regulujesz głośność suba, a jeśli chciałbyś pobawić się filtrami to dłuższą chwile przytrzymujesz gałke i tam masz opcje filtra.

mam nadzieje że moje wypociny pomogą :helm:

jak coś to pisz...
Ostatnio zmieniony pt kwie 10, 2009 20:15 przez KrzychuGT, łącznie zmieniany 1 raz.


Panie Boże spraw by mi się chciało tak jak mi się nie chce :grin:
Od GT-ka do CL-a?!

Prezes000
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 16:23
Lokalizacja: piekło

Post autor: Prezes000 » pt kwie 10, 2009 21:50

No niby tak robiłem podłączałem suba od kompa na dwóch głośnikach basowych. Czy jest możliwość że nie działa dlatego że mam podłączony tylko lewy kanał albo tylko prawy?



Awatar użytkownika
KrzychuGT
low green GT
low green GT
Posty: 879
Rejestracja: śr lut 04, 2009 17:52
Lokalizacja: Żmigród
Kontakt:

Post autor: KrzychuGT » pt kwie 10, 2009 21:57

tylko co to za sub od kompa? bo jak aktywny to jeszcze musisz podać zasilanie na wzmacniacz, który masz w środku wbudowany, i zazwyczaj zasilanie jest 230 (w środku transformator) albo poprzez zasilacz o jakimś tam napięciu.
podłączenie samego prawego lub lewego kanału nie ma znaczenia...i tak powinien grać tylko troche ciszej


Panie Boże spraw by mi się chciało tak jak mi się nie chce :grin:
Od GT-ka do CL-a?!

Prezes000
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 16:23
Lokalizacja: piekło

Post autor: Prezes000 » sob kwie 11, 2009 16:57

Wszystko działa tylko trzeba wzmacniacz!! :grin: Oj teraz to zabłysnąłem...



Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: daniel1d » sob kwie 11, 2009 17:02

Prezes000 pisze:Wszystko działa tylko trzeba wzmacniacz!! Oj teraz to zabłysnąłem...
Dokładnie..To jest wyjście na subwoofer aktywny czyli z wbudowanym wzmacniaczem lub można podłączyć pod to wejście zwykły wzmacniacz a do wzmacniacza zwykły subwoofer.


www.proturbo.com.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości