Drżenie plastików, poduszki silnika

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
araskowalczyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt gru 02, 2008 22:19
Lokalizacja: Myszyniec/Wykrot
Kontakt:

Drżenie plastików, poduszki silnika

Post autor: araskowalczyk » ndz mar 29, 2009 00:16

Witam! Chciałem sie zapytac czy ktos kiedys wymieniał poduszki silnika i czy to jest skomplikowana operacja i prosic o ewentualną porade w jaki sposób wymienic i zdiagnozowac uszkodzoną poduche.Sądze ze wszystkie mi nie walneły na raz a u siebie mam taką sytuacje ze drża mi plastiki w srodku samochodu podczas ruszania i przyspieszania, zwłaszcza gdy mam na 5tce jakies 70-80km/h i dam mu w deche to wszystkie plastiki zaczynają drżec łacznie z górnym plastikiem zaslepiajacym elekryke szyberdach a najbardziej wkurzajace jest jak drgania na kokpit przenoszą sie podczas gaszenia silnika.Prosze o pomoc. Jezeli był takowy temat to podajcie jakies linki bo ja nie znalazłem nic konkretnego na ten temat....
Ostatnio zmieniony ndz mar 29, 2009 00:27 przez araskowalczyk, łącznie zmieniany 1 raz.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2397984#2397984

Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » ndz mar 29, 2009 01:41

Ktoś ospala auto wrzuca jedynke i rusza ty masz otwarta klape i patrzysz jezeli silnik sporo sie wychyla do tyłuu to poduszki do wymiany zazwyczaj z przodu i pod pasażerem koszt 3 kolo 180 zł najgorzej jest wymienić koło skrzyni najgorszy dostęp kup firmy Febi


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
piter_s
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 984
Rejestracja: wt sty 31, 2006 17:23
Lokalizacja: okolice KROSNA

Post autor: piter_s » ndz mar 29, 2009 08:54

jak przy starcie drżą plastiki to wycisk sprzęgła już kiepski.



Awatar użytkownika
araskowalczyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt gru 02, 2008 22:19
Lokalizacja: Myszyniec/Wykrot
Kontakt:

Post autor: araskowalczyk » wt kwie 07, 2009 12:24

poduszka silnika od strony skrzyni biegów nie była dokrecona i jedna sruba miała zjechany gwint i dlatego drżało dzieki wszystkim


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2397984#2397984

golf3tdi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pn wrz 01, 2008 13:04
Lokalizacja: okolice Częstochowy
Kontakt:

Post autor: golf3tdi » śr kwie 08, 2009 13:30

jest ktos z okolic Czestochowy? zeby mi sprawdzil co u mnie bedzie powodem ze drza te plastiki i skad u mnie wibracje na kierownicy bo sadze ze jedno z drugim jest powiazane.
jak ruszam drza platiki, jak gasze tez... az te drgania przenosi na tyl samochodu przy gaszeniu tam gdzies w okolicach tylnych pasow bezpieczenstwa



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości