Dwumas ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ziom_beny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 12:43
Lokalizacja: wieliczka

Dwumas ?

Post autor: ziom_beny » pt mar 20, 2009 17:25

Witam ! Mam taki problem ze swoim golfem mk IV 1.9 90 tdi AGR. No wiec pewnego czasu moje autko mialo dziwne stuki z okolicy skrzyni biegow (laczenie skrzyni z silnikiem) podczas ktorych wystepowalo draganie na wcisnietym pedale sprzegła. Teraz natomiast stuki ucichnely, nie ma ich prawie wogole lecz podczas dojezdzania do np swiatem na wcisnietym sprzegle sa dziwne trzesawki silnika, na puszczonym sa o wiele mniejsze, nie zawsze wystepuja raczej prawie wogole. Na postoju mozna zaobserwowac drgania lewarkiem zmiany biegow. Na niskich obrotach jadac np 60 na V biegu czasami rowniez slychac trzepanie mojego silnika. Jak puszcze tak do polowy pedal sprzegla czuc na nic lekkie trzepanie... Pytanie brzmi czy to dwumas ? :grrr: acha i podczas gaszenia auta slychac taki dziwne pukniecie :]

[ Dodano: 20 Mar 2009 18:23 ]
i chce jeszcze dodac ze gdy jade na biegu z gory to delikatnie szarpie, na 1 najsilniej na 2 mniej a na 3 prawie wogole :goof:
Ostatnio zmieniony pt mar 20, 2009 17:26 przez ziom_beny, łącznie zmieniany 1 raz.



macem
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: ndz sie 31, 2008 12:30
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: macem » czw kwie 16, 2009 22:58




Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 440 gości