Drzy deska rozdzielcza

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wojtek1231
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt lut 27, 2009 23:07
Lokalizacja: kraków

Drzy deska rozdzielcza

Post autor: wojtek1231 » ndz mar 15, 2009 18:02

Witam. Mam pewien kłopot z deską rozdzielczą w moim golfie II. Otóż kiedy uruchamiam silni lub ruszam powoli do przodu bądź do tyłu to cała deska i wogle panel gdzie mieści siś radio przeraźliwie drży. Jest to bardzo hałaśliwe i wygląda tak jakby miało mi wysadzić autko.
Kiedy jadę szybko po trasie wtedy nic ani nie drgnie, po prostu zawsze kiedy ruszam z miejsca powoli wszystko drży, trzęsie się. Bardzo bym prosił o pomoc w tej sprawie;)Co mam zrobić, może coś dokręcić. Prosił bym o dokładne wytłumaczenie.P
Ostatnio zmieniony ndz mar 15, 2009 18:16 przez wojtek1231, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
rafus
Grupa Świętokrzyska
Grupa Świętokrzyska
Posty: 584
Rejestracja: pn maja 26, 2008 21:39
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna TSK
Kontakt:

Post autor: rafus » ndz mar 15, 2009 18:28

wez zlap deche i zobacz czy ci bardzo sie kitoli, jak to dokrec.
Otwierasz mache i tam gdzie wycieraczki sa na podszybiu sa dwie głowne śruby mocujace, nie pamietam juz ale chyba klucz 13tka i jazda i wśrodku tez mozesz podokrecac wszystko. Schemat gdzie wszystkie śrubki sa znajdziesz na forum. Jak masz twardą deche to niestety bedzie z czasem bardzo trzeszczec szczegolnie jak jest zimno znam ten ból bo sam tak mam, ale juz zakupilem miekka deche tylko czeka mnie wymiana w jakis ladny słoneczny dzien.



wojtek1231
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt lut 27, 2009 23:07
Lokalizacja: kraków

Post autor: wojtek1231 » ndz mar 15, 2009 20:21

A jednak jest różnica pomiędzy deską twardą a miękką. Spróbuje ją podokręcać, a jeśli nie pomoże dokręcanie to co mam robic moze jest inny sposób



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 231 gości