TEMPOMAT w silniku AGG da radę założyć?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

TEMPOMAT w silniku AGG da radę założyć?

Post autor: noname_conek » ndz gru 28, 2008 12:59

witam.
Czy jest możliwość podłączenia tempomatu do silnika benzynowego 2.0 8v 115ps? bo to że do diesli to znalazłem o benzynie nic nie było. Bo do dieselka wystarczy tylko manetka vag i odblokowanie funkcji tempomatu a w benzynce jak jest? Chodzi mi o to co potrzeba oprócz manetki i czy jest sens zakładać bo może za dużo pierdzielenia jest z tym. proszę o jakąś konkretną odpowiedz bo pytam sie "znawców" to każdy niby wie ale i tak nic do końca nie potrafią odpowiedzieć :bigok:

z góry dzięi za odpowiedz :pub:


MÓJ GOLF:
Obrazek

Itor
Forum Master
Forum Master
Posty: 1092
Rejestracja: pt maja 04, 2007 21:41
Lokalizacja: Sin City
Kontakt:

Re: TEMPOMAT w silniku AGG da radę założyć?

Post autor: Itor » ndz gru 28, 2008 13:13

noname_conek pisze:witam.
Czy jest możliwość podłączenia tempomatu do silnika benzynowego 2.0 8v 115ps? bo to że do diesli to znalazłem o benzynie nic nie było. Bo do dieselka wystarczy tylko manetka vag i odblokowanie funkcji tempomatu a w benzynce jak jest? Chodzi mi o to co potrzeba oprócz manetki i czy jest sens zakładać bo może za dużo pierdzielenia jest z tym. proszę o jakąś konkretną odpowiedz bo pytam sie "znawców" to każdy niby wie ale i tak nic do końca nie potrafią odpowiedzieć :bigok:

z góry dzięi za odpowiedz :pub:
tu masz link do tematu - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0
w pierwszym poscie jest napisane ze wedlug tego sposobu da sie tylko do TDI zalozyc, dalsza lektura moze rozjasni ci temat
Ostatnio zmieniony ndz gru 28, 2008 13:15 przez Itor, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Bajer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 16:12
Lokalizacja: Gdynia/Sopot/Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Bajer » ndz gru 28, 2008 13:26

Niestety kolego nie jest to takie latwe jak w TDI i kosztowne.

Funkcje tempomatu mają silniki które nie posiadają linki gazu. Silniki z linką (te w mk3) muszą być wyposazone w uklad pneumatyczny który ciagnie za linke, sterownik i dodatkowe czujniki czy pedalowni.


VW Klub Polska #203

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

Post autor: noname_conek » ndz gru 28, 2008 13:52

Itor pisze:tu masz link do tematu - http://forum.vwgolf.pl/vi...der=asc&start=0
temat przeglądałem wcześniej kilka razy ale nic nie było o tym jak to ma wyglądać z silnikami z linka i dlatego stąd moj temat
Bajer pisze:Silniki z linką (te w mk3) muszą być wyposazone w uklad pneumatyczny który ciagnie za linke, sterownik i dodatkowe czujniki czy pedalowni.
no to cięzki temat, szkoda zachodu :( dzięi za odpowiedzi :bigok:


MÓJ GOLF:
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 295 gości