Jakie głośniki.

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
VrooBell
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czw cze 16, 2005 17:26
Lokalizacja: Gdańsk

Jakie głośniki.

Post autor: VrooBell » śr lip 27, 2005 11:04

Witam.
Na początku może napiszę że nie jestem maniakiem dźwięku. szukam jakichś tanich głośników w przednie drzwi do swojego autka... na allegro znalazłem coś takiego -> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58405041. sprzedawca podał takie wymiary -->
głośnik ma średnicę 8.6 mm otwory na śruby 95 - 110 mm
wysokość montażowa50 mm
jesteście mi w stanie powiedzieć czy będą pasować ? jak rozumiem musiałbym jeszcze kupić maskownice na te głośniki te również znalazłem na allegro --> http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=58562632 tylko nie mam porównania czy one aby nie za drogie jakieś ??

pozdrawiam
VrooBell



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » śr lip 27, 2005 12:01

Pierwszy adres nie znajduje aukcji więc nie wiem co wybrałeś podaj kwote jaką dysponujesz na ten sprzet oraz jakiej muzyki słuchasz i czy ten zestaw bedzie pracował pod wzmacniaczem (jeśli tak to jakie jego parametry) jęsli pod radiem to jakie.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
krizzz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 215
Rejestracja: wt maja 10, 2005 21:30
Lokalizacja: Ełk

Post autor: krizzz » sob lip 30, 2005 15:24

TUTENHAMON pisze:Pierwszy adres nie znajduje aukcji więc nie wiem co wybrałeś podaj kwote jaką dysponujesz na ten sprzet oraz jakiej muzyki słuchasz i czy ten zestaw bedzie pracował pod wzmacniaczem (jeśli tak to jakie jego parametry) jęsli pod radiem to jakie.
Skasuj przecinek na koncu linka i bedzie chodzic.
A co do glosniczkow - chcesz w przednie drzwi 10cm wsadzic??



Avenger
Trance Lord
Trance Lord
Posty: 79
Rejestracja: śr sie 18, 2004 23:54
Lokalizacja: Z zaświatów...
Kontakt:

Post autor: Avenger » sob lip 30, 2005 20:06

skoro jesteś maniakiem dźwięku to nie inwestuj kasy w tanie głośniki, lepiej pozbieraj troszkę więcej $$$ i kup jakieś porządne



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » ndz sie 07, 2005 11:09

krizzz pisze:
TUTENHAMON pisze:Pierwszy adres nie znajduje aukcji więc nie wiem co wybrałeś podaj kwote jaką dysponujesz na ten sprzet oraz jakiej muzyki słuchasz i czy ten zestaw bedzie pracował pod wzmacniaczem (jeśli tak to jakie jego parametry) jęsli pod radiem to jakie.
Skasuj przecinek na koncu linka i bedzie chodzic.
A co do glosniczkow - chcesz w przednie drzwi 10cm wsadzic??
Te głosniki są do bani jeśli już chcesz włozyc coś w deske proponuje midrangi średnie tony po takie głosniki graja takim przedziałem firmy sinusliwe sl100. Wymiar standardowy do wszystkich aut gdzie wchodzą setki


TUTENHAMON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości