Szarpie, brak mocy Golf 1.8 90km ABS

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Dasty
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt sie 29, 2008 10:02
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Szarpie, brak mocy Golf 1.8 90km ABS

Post autor: Dasty » śr paź 22, 2008 22:56

Witam ! Pomóżcie bo sam na tym dobrze sie nie znam ale od jakiegos czasu mam problemy z moim golfem :( Mianowicie od pewnego czasu mialem takie wrażenie tak jak bym jeździl na hamulcu pozniej zaczeło własnie sie to z dnia na dzien na 3 biegu w poblizu 2,5 tys obrotów silnik zaczymywal sie i nie chcial przyspieszac dopiero po wiekszym dodaniu gazu odblokowywał sie. Teraz to juz na 2, 3 , 4 i nawet na 5 ale mniej odczuwalne :( Nie mam pomysłu i prosił bym o porade bo do mechanika nie chce oddawac narazie bo ktore rzeczy mozna samemu zrobic. Najlepiej jak by ktos mi napisal co mu pomoglo i mial podobny przypadek. Mianowicie wymienilem juz wszystkie filtry, kopułke , palec, podstawe wtyrsku, przewody, świece zmienialem paliwo ( tankuje tylko na bp i shell) i dalej to samo :( jednak jest nie raz tak ze nie zawsze to wystepuje a za 1h np znowu. Prosze o pomoc i porady. Z góry dziekuje



KUBEK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: pn maja 22, 2006 21:36
Lokalizacja: PSZCZYNA

Post autor: KUBEK » pn paź 27, 2008 10:49

Kolego wydaje mi się, że taniej Cię wyjdzie oddać samochód do mechanika niż wymieniać poszczególne części. Moja rada to oddaj auto do mechanika.... Pozdrawiam



furiino83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wt paź 28, 2008 15:56
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: furiino83 » śr paź 29, 2008 18:39

Może pompka paliwa.



Awatar użytkownika
bacik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: ndz paź 14, 2007 22:46
Lokalizacja: VWałbrzych
Kontakt:

Post autor: bacik » śr paź 29, 2008 22:03

kolego sprawdź kable wysokiego napięcia lub swiece



haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: haps » śr paź 29, 2008 22:19

Dasty pisze:Nie mam pomysłu i prosił bym o porade bo do mechanika nie chce oddawac narazie bo ktore rzeczy mozna samemu zrobic.
Dasty pisze:Mianowicie wymienilem juz wszystkie filtry, kopułke , palec, podstawe wtyrsku, przewody, świece zmienialem paliwo ( tankuje tylko na bp i shell) i dalej to samo :(
no to juz wykorzystales limit na wlasne pomysly i najtaniej bedzie podjechac do dobrego mechanika zeby pomyslal co moze sie dziac z golfikiem..bo wymieniac czesci mozna w nieskonczonosc



Awatar użytkownika
bacik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: ndz paź 14, 2007 22:46
Lokalizacja: VWałbrzych
Kontakt:

Post autor: bacik » śr paź 29, 2008 22:23

zgadzam się możne to nic wielkiego zapłacisz grosze a za części majątek jak będziesz tak wymieniał



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 522 gości