pilot do centralnego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kiros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 16:43
Lokalizacja: Heidelberg

pilot do centralnego

Post autor: kiros » czw wrz 18, 2008 22:11

wiem ze ponoc bylo ale szukam i szukam i niemoge znalezc tego co szukam, moze mi ktos powiedziec albo dac linka do tego tematu gdzie jest opisane jak zainstalowac pilota do golfa?centralny juz mam chce tylko ten modol wrzucic zebym mogl go otwierac pilotem.
jeszcze jedno i czy mozna to podlaczyc w schowku czy gdzie bo znalazlem tematow ale niebardzo konkretnych no i w jednym bylo ze gosciu montowal we drzwiach, a w to mi sie niechce bawic.

wiem ze takie tematy juz byly ale ja niestety tego znalezc niemoge dlatego prosze was o pomoc

pozdrowki :) kiros



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw wrz 18, 2008 22:27

Jeśli dasz meila to ode mnie możesz dostać po angielsku rozpiski gdzie co podłączyć, różnice sa w zależności od rocznika. Są do montażu alarmu ale montaż sterownika centralknego jest po prostu prostszy - mniej rzeczy do podłączenia. Tylko że jutro bo już późno. Praktycznych porad musisz poszukać jeszcze były niedawno.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
kiros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 16:43
Lokalizacja: Heidelberg

Post autor: kiros » śr wrz 24, 2008 17:38

dzieki pawel marek, ale ja z tego ciagle niekapuje jaki kolor przewodu jest od czego
niewiem ktory otwiera a ktory zamyka?

prosze pomozcie

EDIT:
dodam jeszcze tylko ze moj kumpel mial tez takim modelu jak ja ten caly modul do pilota zamontowany pod schowkiem no i ja tam cos znalazlem jakas kostka ale niestetty niewiem jaki kolor jest do czego moze mi ktos pomoc dorzuce jeszcze zdjecia z tego fotki robilem ze fona

:Obrazek

Obrazek

pozdrawiam :) kiros
Ostatnio zmieniony śr wrz 24, 2008 18:25 przez kiros, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr wrz 24, 2008 19:00

Jak już pisałem nie mam pojęcia praktycznego o MK4 ale przecież posłałem ci kilka rozpisek, w jednych modelach podpinasz się w dzrzwiach, w innych do tej centralki pod schowkiem.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MSN [Bot] i 183 gości