Czy pasuje wtryskiwacz z 1.6 do 1.4

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
SuperEgo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: śr paź 03, 2007 16:57
Lokalizacja: Szamotuły
Kontakt:

Czy pasuje wtryskiwacz z 1.6 do 1.4

Post autor: SuperEgo » wt wrz 09, 2008 23:03

Witam serdecznie!!!

Jak w temacie, interesuje mnie czy wtryskiwacz z silnika o pojemności 1,6 8V pasowałby do silnika 1,4 ABD?
Pytam bo mam taki do dostania za super tanie pieniądze,,, Mój oryginalny pada (auto odpala ale po chwili gaśnie - oczywiście nie zawsze).

Jeśli ktoś ma inny pomysł na mój problem niż wymiana wtryskiwacza to proszę o pomoc.

Pozdrawiam!!!
Ostatnio zmieniony czw wrz 11, 2008 08:50 przez SuperEgo, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
tuer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:04
Lokalizacja: Am Gallimh

Post autor: tuer » śr wrz 10, 2008 04:04

Ja ci powiem tak. Monomotronic jest jeden. Wiec jak to 1.6 ma taki sam uklad to pewnie ze pasuje. Nawet i z 1.8. Tyle sie znam.



Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » śr wrz 10, 2008 06:44

W ABD masz wtryskiwacz o numerze 030 133 025 B o innym numerze może pasować ale nie musi (choć prawdopodobnie wszystko będzie OK).


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

Awatar użytkownika
T.O.B.I.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1935
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:15
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Post autor: T.O.B.I. » śr wrz 10, 2008 07:26

i tu was zaskocze nic nie musi pasowac, ja wymienialem u siebie niedawno caly uklad wtryskowy z przepustnica, numery na przepustnicy i czujnikach identyczne, zaczelem jezdzic i okazalo sie ze nie ma mocy i ponizej 2000obr nie chce jechac i tak jak by ktos mnie za zderzak zlapal, posprawdzalem czujniki i TPS, a na koncu zajrzalem do wtryskiwacza, okazalo sie ze ma inny numer wiec wymienilem na swoj poprzedni i golfik smiga jak nowy
co do twojego problemu to problem lezy gdzie indziej, jakie sa obroty przed zgasnieciem? czy po zgasnieciu da sie odpalic?


Pozdrawiam T.O.B.I.

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/84/0c1e57131f62f7d5.jpg[/img][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 515 gości