Chip Tuning MK4 AXR

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Tony2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 11:25
Lokalizacja: Szczecin

Chip Tuning MK4 AXR

Post autor: Tony2 » pn wrz 08, 2008 23:38

Witam serdecznie wszystkich.
Podobnych tematów na forum było już kilka, jednak zależy mi na aktualnych opiniach użytkowników forum.
Kogo polecacie w woj. zachodniopomorskim chip tuning MK4 1.9 TDI AXR (z tego co przejrzałem to jest tylko firma V-Tech jednak zarówno wysoka cena jak i opinie różnych użytkowników skłania mnie do dalszego poszukiwania).
Jaki polecilibyście realny program (na jaką moc), auto przebieg rzeczywisty 125 tyś.km, 2003r., wszystko sprawne i na bieżąco wymieniane.
Za wszelkie uwagi i sugestie z góry dziękuję i pozdrawiam.



Awatar użytkownika
mahoo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: pn sie 15, 2005 14:45
Lokalizacja: SPS/SJZ
Kontakt:

Post autor: mahoo » wt wrz 09, 2008 08:36

o AXR jest mnóstwo tematów, a firm przez cały czas przewija się kilka tych sprawdzonych
SZUKAJ! :bigok:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2219443 - mój kopciuch @168KM/402Nm Dynosoft

mirass
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 633
Rejestracja: czw lut 23, 2006 21:23
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Re: Chip Tuning MK4 AXR

Post autor: mirass » wt wrz 09, 2008 10:54

Tony2 pisze:Witam serdecznie wszystkich.
Podobnych tematów na forum było już kilka, jednak zależy mi na aktualnych opiniach użytkowników forum.
Kogo polecacie w woj. zachodniopomorskim chip tuning MK4 1.9 TDI AXR (z tego co przejrzałem to jest tylko firma V-Tech jednak zarówno wysoka cena jak i opinie różnych użytkowników skłania mnie do dalszego poszukiwania).
Jaki polecilibyście realny program (na jaką moc), auto przebieg rzeczywisty 125 tyś.km, 2003r., wszystko sprawne i na bieżąco wymieniane.
Za wszelkie uwagi i sugestie z góry dziękuję i pozdrawiam.
Robert z Gdańska TUNE-UP USER FORUM ROB555


www.vagtune.pl tel. 502730289

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości