drzenie kierownicy

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

mafinek111
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 22:25
Lokalizacja: grudziądz
Kontakt:

drzenie kierownicy

Post autor: mafinek111 » wt cze 10, 2008 22:21

witam.pytanko.drzy mi kierownica 80-120 km/h. czy moga to byc dystanse ktore sa w felgach?co moze byc jeszcze przyczyna?slyszalem ze laczniki stabilizatorow takrze.za wszelkie info dzieki



Awatar użytkownika
dymek-87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn lis 05, 2007 21:36
Lokalizacja: Kadzidło / mazowieckie
Kontakt:

Post autor: dymek-87 » wt cze 10, 2008 22:55

witam jesli dystanse sa zle wykonane to moze od nich drżyć kierownica , ale najlepiej sie przekonać to wyjmij te dystanse i załóż kola bez nich . no i sprawdz czy na dystansach jest pierscien centrujacy , ja miałem bez niego tez mi drżała bo nie można było koła było dobrze ustawic musiałem kupić sobie drugie.
a kierownica może drżeć od wszystkiego , jedz pierw na szarpaki gdzies na stacje diagnostyczno i sprawdz czy nie masz jakis luzów na zawieszeniu


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=135349

mafinek111
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 22:25
Lokalizacja: grudziądz
Kontakt:

Post autor: mafinek111 » wt cze 10, 2008 23:39

no dystanse dorabial mi tokarz z tworzywa sztucznego.ale pojade na szarpaki napierw tak jak mowisz



Awatar użytkownika
tommy-cichy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: wt paź 30, 2007 19:23
Lokalizacja: Kluczbork/OPOLE
Kontakt:

Post autor: tommy-cichy » wt cze 10, 2008 23:44

A koła masz wywarzone???Często jak masz koła niewyważone tak sie dzieje albo jak wyważyłeś mógł ci odwarznik odleciec i tez tak będzie a w szczególności przy felgach aluminiowych,radził bym zacząć od tego...!



lukasz78

heh

Post autor: lukasz78 » śr cze 11, 2008 14:35

Jeśli tokarzem nie jest wujek mietek co za piwo robi to powinny być dobre, jeśli w miare interesujesz się autem to wiesz czy na wyważarce koła miały duże bicie czy nie, sprawdź też czy założyli koła o mniejszym biciu na przód a o większym na tył.
Jak jedno i drugie będzie dobre to albo zawieszenie albo tarcze.



ilio
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 154
Rejestracja: pn lis 13, 2006 01:30
Lokalizacja: Bytom

Post autor: ilio » śr cze 11, 2008 15:13

mafinek111 pisze:no dystanse dorabial mi tokarz z tworzywa sztucznego.ale pojade na szarpaki napierw tak jak mowisz
troche mnie zaskoczyłeś , mam nadzieje ze to tworzywo to troche inny materiał niz kółka w chińskich wóżkach dla lalek,
jesli koło na dystansie jest ustawione nie centrycznie to własnie bedzie drgała kierownica



mafinek111
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 22:25
Lokalizacja: grudziądz
Kontakt:

Post autor: mafinek111 » śr cze 11, 2008 21:13

no z tworzywa kupionego w sklepie z takowym.najlepiej bedzie jak zaloze stalowki i wtedy bede wiedzial czy to felgi.jak nie bede myslal wedlog wskazowek.pozdro



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 255 gości