Przerobienie centralnego z kluczyka na centralny z pilota

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
slonik98
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 19:54
Lokalizacja: Rogoźnik
Kontakt:

Przerobienie centralnego z kluczyka na centralny z pilota

Post autor: slonik98 » pn kwie 28, 2008 16:44

Witam. Mam okazje kupić sobie modół do sterowania centralnym z pilota czy jak to sie zwie z pilotami. Teraz pytanie czy dam rade to sam zamontować, no z Wasza pomocą :bigok: czy potrzeba jakiegoś elektryka bo sprawa nie jest najprostsza ?. Mam wersje 3 drzwiową, elektr. szyber i nic więcej. Pozdro



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn kwie 28, 2008 17:26

slonik98, nie jesteś już nowicjuszem, temat ten został szczegółowo opisany wiele razy na forum, znajdziesz szukajką. Jęsli umiesz posługiwać się lutownicą, schematem to dasz sobie radę. Daj skan schematu urządzenia ktore sobie wybierzesz w razie wątpliwości, wtedy dostanienisz konkretną pomoc. Nie kupuj sterownika, kup sobie od razu alarm, niewiele więcej kosztuje a każdy alarm ma w sobie funkcję sterownika centralnego zamka i funkcję komfort do domykania dachu albo i szyb jak sobie kiedyś zechcesz założyć elektryczne
Ostatnio zmieniony pn kwie 28, 2008 17:26 przez Paweł Marek, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
slonik98
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 19:54
Lokalizacja: Rogoźnik
Kontakt:

Post autor: slonik98 » pn kwie 28, 2008 17:33

Paweł Marek, :blush: sorry nawet nie szukałem bo chciałem się wstępnie dowiedzieć tylko czy dam rade. To nic dzięki, ide poczytać dokładniej. Pozdro. Można usunąć



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 371 gości