Beta MK 4 problem z eqalizerem

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

HozeArkadio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr kwie 23, 2008 18:49
Lokalizacja: Świebodzin
Kontakt:

Beta MK 4 problem z eqalizerem

Post autor: HozeArkadio » śr kwie 23, 2008 19:21

Witam
Jestem nowy na tym forum oraz nowym posiadaczem golfa MK 4 .
I mam problemik z radiem.
Mianowicie chodzi o to że coś nie gra z eqalizerem tzn można ustawiać basy ,soprany i balans ale sopran jest baaardzo słaby ,stłumiony ,(nie wiem jak to nazwać) tak jak by był skręcony na w ustawieniach, wyłączony LOUD.
Skąd wiem że coś nie tak? W momencie przełączania stacji ( z pamięci) przez 2sekundy słychać dobry i czysty dźwięk ,sopran super bas też po tym znowu wraca do tej kiszki.

Czy to da sie ustawić?czy jest w tym radiu LOUD?
Czy jest ono uwalone i do wymiany.
Pozdrawiam Arek



ciela81
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wt sty 01, 2008 18:56
Lokalizacja: Świerklany/ Śląskie

Post autor: ciela81 » pt kwie 25, 2008 21:38

Słuchaj na pewno niema w nim equalizera, mam tez oryginalne tylko Gamme i jestem z niej zadowolony z tym ze trochę właśnie tez mam słabe soprany ale o to tez zależy od jakości odbioru stacji, wiec sprawdź jaki masz odbiór czy w miejscu ci sie to robi czy tez jak jedziesz samochodem. ale jeśli gubisz tak sam od siebie soprany to może być chyba ni sprawne radio ale najpierw sprawdź a potem będziemy sie martwili.Pozdrawiam!

[ Dodano: 25 Kwi 2008 21:39 ]
a ha nie ma Funkcji LOUD na pewno :)



HozeArkadio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr kwie 23, 2008 18:49
Lokalizacja: Świebodzin
Kontakt:

Post autor: HozeArkadio » pt kwie 25, 2008 21:53

Witam
Więc tak niema różnicy czy w czasie jazdy czy na postoju zawsze tak samo przełączam na inną stacje 2 sekundy oki potem dźwięk robi sie do bani .Eqalizem -maiłam na myśli ustawienia bas sopran mój błąd :) głośniki sprawdzone oki podłaczłem inne radi .więc zostaje wina radia :(



ciela81
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wt sty 01, 2008 18:56
Lokalizacja: Świerklany/ Śląskie

Post autor: ciela81 » sob kwie 26, 2008 18:06

No chyba tak wiec nic innego mi nie pozostało jak powiedzieć Ci ze troszku mi przykro,ale kupisz se nowe lepsze! Pozdrawiam! :bigok:

[ Dodano: 26 Kwi 2008 18:08 ]
W ogolę to ALFY to najniższy model w VW wiec nie wymagaj czegoś szczególnego, ja mam GAMME to już coś i jestem zadowolony!!! :grin:



HozeArkadio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr kwie 23, 2008 18:49
Lokalizacja: Świebodzin
Kontakt:

Post autor: HozeArkadio » pt maja 02, 2008 19:49

A może ktoś je źle rozkodował ?? istnieje taka możliwość ?? słyszałem że po takim źle zrobionym zabiegu dzieją się cuda z dźwiękiem nawet słyszałem.??? jak to sprawdzić?



Kisiels
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn mar 02, 2009 18:41
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: Kisiels » ndz lip 19, 2009 18:41

U mnie dokladnie tak samo sie zachowuje ;/ Czy rozwiazales ten problem czy wymieniles radio?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości