centralny zamek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kiros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 16:43
Lokalizacja: Heidelberg

centralny zamek

Post autor: kiros » czw kwie 10, 2008 20:13

siema :)
niewiem co jet z moim centralnym, od strony pasazera jak zamykam to zamykaja sie wszystkie drzwi, a jak od strony kierowcy to zamykaja sie tylko drzwi kierowcy
wie ktos moze co to moze byc???

edit:
dodam jeszcze ze wymienialem w nim radio, znaczy sie wyciaglem to oryginalne i wlozylem pionka DEH-2000MPB no i wtyczki byly takie same, ale teraz widze ze po wciagnieciu kluczyka ze stacyjki radio sie tez resetuje i pytam czy to moze byc powodem tego zamku i tego ze brzeczyk nie brzeczy jak swiatla sa zalaczone przy otwartych drzwiach, niestety niewiem czy bylo to juz czy dopiero ten problem sie zjawil jak juz radio podlaczylem :/

edit2:
dzisiaj jeszcze zauwazylem ze jak w srodku zamykam centralny (w drzwiach od kierowcy na tym panelu) to zamykaja sie tylko drzwi po przekatnej czyli drzwi przednie od pasazera i tylne za kierowca, natomiast klapa bagaznika niereaguje na nic trzeba ja zmknac kluczykiem.Na dodatek w stacyjce wyskakuje mi napis service INSP, oco w tym wszystkim chodzi???
Prosze pomozcie co mam zrobic!!!
pozdrawiam :) kiros
Ostatnio zmieniony pt kwie 11, 2008 09:23 przez kiros, łącznie zmieniany 3 razy.



Awatar użytkownika
rakczek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: sob cze 03, 2006 04:02
Lokalizacja: Leicester(UK)

Post autor: rakczek » pn kwie 14, 2008 12:58

Po pirwsze zarob test czy zapala ci sie oswietlenie wnetrza po otwarciu dzwi.

Czy zostawiajac auto na swiatlach bez kluczyka w stacyjce wlacza ci sie brzeczek po otwarciu dzwi kierowcy ??

JA stawiam na mikrowlcznik jaki masz w zamku

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=74394


Poszukaj i o tym sporo jest na forum



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MSN [Bot] i 196 gości