Klapa bagażnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
R3-OWIES
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr lis 21, 2007 17:53
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Klapa bagażnika

Post autor: R3-OWIES » czw sty 17, 2008 18:37

Witam.
Ostatnio jak rozbierałem zamek w klapie od bagażnika to zauważyłem, że mam małe pęcherzyki rdzy przez cała długość klapy. Postanowiłem to wyczyść i zamalować środkiem antykorozyjnym. Czy w klapach Mk IV są takie małe dziurki? Na końcach klapy mam je zatkane jakąś gumką chyba oryginalnie a prawie na środku klapy jest dwie dziurki bez żadnych końcówek ? Czy to jest do odprowadzania wody z klapy ? Nie wiem czy mogę je zamalować tym środkiem żeby ich nie zatkać.
Proszę o jakieś rady pozdrawiam Konrad.



Awatar użytkownika
BARTEK W.
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: ndz gru 02, 2007 13:37
Lokalizacja: Janów Lubelski
Kontakt:

Post autor: BARTEK W. » czw sty 17, 2008 19:51

U mnie podobna sprawa- mam troszkę rdzy na rancie tuż pod klamką od klapy bagażnika. Nic z tym narazie nierobię, poczekam do wiosny, odczyściłem delikatnie i zrobiłem zapraweczkę.



moreno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt gru 28, 2007 13:36
Lokalizacja: Łódź/Wawa

Post autor: moreno » pt sty 18, 2008 00:49

i dokladnie ja mam to samo



szalonykon
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: pt maja 18, 2007 00:37
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: szalonykon » pt sty 18, 2008 13:09

Witam,
I ja mam to samo. Mam rdzę na rancie przy klamce, jak również na całej długości zgrzewu bagażnika. Cóż, myślałem że jak cały samochód jest ocynk to rdzy nie będzie. A tu niespodzianka. Co w tej materii można zrobić, bo kompletnie na tym się nie znam. Słyszałem, że są takie farby, którymi maluje się rdzę, a ta następnie pod spodem wyjada rdzę. Czy ktoś może o takiej farbie słyszał?
Będę wdzięczny za każdą pomoc.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » pt sty 18, 2008 13:43

szalonykon pisze:Witam,
I ja mam to samo. Mam rdzę na rancie przy klamce, jak również na całej długości zgrzewu bagażnika. Cóż, myślałem że jak cały samochód jest ocynk to rdzy nie będzie. A tu niespodzianka. Co w tej materii można zrobić, bo kompletnie na tym się nie znam. Słyszałem, że są takie farby, którymi maluje się rdzę, a ta następnie pod spodem wyjada rdzę. Czy ktoś może o takiej farbie słyszał?
Będę wdzięczny za każdą pomoc.
Pozdrawiam
Ja mam tak samo jak wy w moim MK IV, własnie kupiłem sobie Hamerajd w kolorze nadwozia do rdzy w półmacie, pęcheżyk oczyszcam, odtłuszczam nanosze cienkie 2 warstwy, nastepnego dnia nanosze na nia farbe w kolorze nadwozia i po kłopocie. We wczesniejszym Golfie tak robiłem i spod tej farby przez 3 lata nic nie wyszło, teraz juz nie wiem bo autka juz nie mam.



ZMIENNIK1313
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 15, 2007 22:49
Lokalizacja: MAŁA WIEŚ
Kontakt:

Post autor: ZMIENNIK1313 » pt sty 18, 2008 13:52

niestety u mnie też coś zaczyna wychodzić. A mówili że MK IV NIE rdzewieje..........widać , ze wszystko to się nadaje o kant d...... potłuc... pozdrawiam. :bigok: :bigok:


nigdy nie mów nigdy:)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 426 gości