Problem z odpalaniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

cinekk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czw sty 03, 2008 14:42
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Problem z odpalaniem

Post autor: cinekk » czw sty 03, 2008 16:52

Witam !
Mam golfa IV 1.9 TDI 110 KM. Pojawil sie problem z odpalaniem samochodu. Otoz po ostatnich spadkach temperatury moj golfik odmawia posluszenstwa przy zapalaniu. Po podgrzaniu swiec kreci, ale bardzo slabo i dopiero zapala za ktoryms razem. Ostatniej nocy po dosc duzym mrozie zapalil za okolo siodmym razem (samochod stal pod chmurka). Wczesniej myslalem ze to moze akumulator slaby, ale nie bo ladowalem i dzialo sie to samo. Swiece tez sprawdzane byly (przewodami na iskre) i sa dobre wg mechanika. Moze jest lepsza metoda oceny stanu swiec??
Co moze byc przyczyna takiego stanu?? Z gory dzieki za odpowiedz.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » czw sty 03, 2008 21:59

cinekk pisze:Wczesniej myslalem ze to moze akumulator slaby, ale nie bo ladowalem
Jeżeli słabo kręci, to może jednak być aku. To,że ładowałeś nie zawsze znaczy, że mu pomogło. Co to za aku i ile ma lat?



golfmaniac22
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 449
Rejestracja: śr sty 02, 2008 00:19
Lokalizacja: lodz

Post autor: golfmaniac22 » czw sty 03, 2008 23:17

zgadzam sie z powyzej jak aku padniety to nawet ladowanie mu niepomaga ja mialem to samo w polowce wiem ze silnik mniejszy i benzynka 1.4 ale kupilem nowy z wieksza moca rozruchu i bylo oki a w dieslu akumulator tym bardziej zima bardzo wazny



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 346 gości