Dolot?? PRAWIE JAK TURBO :D

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

PiCiA88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: ndz lis 25, 2007 17:12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Dolot?? PRAWIE JAK TURBO :D

Post autor: PiCiA88 » śr gru 26, 2007 16:03

Moze ktos zerknie okiem na moj projekt i sie wypowie :] bede wdzieczny :P
A no wiec tak :D ogladajac na allegro strumiennice zobaczylem ze one wprawiaja w wir spaliny <odkrycie ameryki :D> i sobie pomyslalem ze turbo tez powoduje zawirowanie powietrza ktore lepiej sie miesza z paliwem i ma leprzego kopa no i jeszcze cisnienie wytwarza :P. Ponyslalem sobie zeby do dolotu auta podlaczy strumiennice ktora bedzie wprawiac w wir powietrze tak jak turbo mam nadzieje :D aha i jeszcze mam pytanie... u mnie w mk1 filtr powietrza jest po prawej stronie przy silniku i chce przelozyc go na lewo pod grill co sadzicie o tym wszystkim?? pod spadem schemat podlaczenia :D Obrazek


Jadąc z prędkością 250km\h
To co jest przed Tobą
Jest już przeszłością

Awatar użytkownika
exec
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 246
Rejestracja: pt sty 20, 2006 23:50
Lokalizacja: wilczyce/wroclaw

Re: Dolot?? PRAWIE JAK TURBO :D

Post autor: exec » śr gru 26, 2007 16:11

PiCiA88 pisze:Moze ktos zerknie okiem na moj projekt i sie wypowie :] bede wdzieczny :P
A no wiec tak :D ogladajac na allegro strumiennice zobaczylem ze one wprawiaja w wir spaliny <odkrycie ameryki :D> i sobie pomyslalem ze turbo tez powoduje zawirowanie powietrza ktore lepiej sie miesza z paliwem i ma leprzego kopa no i jeszcze cisnienie wytwarza :P. Ponyslalem sobie zeby do dolotu auta podlaczy strumiennice ktora bedzie wprawiac w wir powietrze tak jak turbo mam nadzieje :D aha i jeszcze mam pytanie... u mnie w mk1 filtr powietrza jest po prawej stronie przy silniku i chce przelozyc go na lewo pod grill co sadzicie o tym wszystkim?? pod spadem schemat podlaczenia :D [url=http://images26.fotosik.pl/131/1943d9e2da11b9a1m.jpg]Obrazek[/URL]
:goof: :goof: :goof:

Stary, to mnie rozbawiles, nie moge :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ale powiem tak: spoko, zaloz sobie strumiennice, wirownice na dolocie i bedziesz mial superturbo :panna:

edit: a zobacz my glupki na to nie wpadlismy :rotfl:

Acha: poczytaj sobie jaka jest zasada dzialania turbosprezarki...
Ostatnio zmieniony śr gru 26, 2007 16:13 przez exec, łącznie zmieniany 1 raz.


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/69/302f529b1ebdbb66.jpg[/img][/url]

PiCiA88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: ndz lis 25, 2007 17:12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: PiCiA88 » śr gru 26, 2007 16:18

nie chodzi mi o jakies super efekt sama nazwa mowi turbosprezarki :green_fuck: :goof: pozatym pytam o zdanie i wystarczyla by odpowiec "ze nie da to zadnego efektu" :helm: albo cos w tym stylu pozatym jak taki znawca to moze powisz mi czy przynajmniej dobry pomysl zeby filtr przelozyc....


Jadąc z prędkością 250km\h
To co jest przed Tobą
Jest już przeszłością

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » śr gru 26, 2007 17:16

słuchaj.. to z jakiego powodu chcesz robic cos co robi zawirowania jak turbo( w celach dydaktycznych.. po drodze z turbo przewaznie jest IC, ktore zwieksza moc a likwiduje zawirowania z turbo....) wiec pomysl jaka gafe walnałes... poczytaj tematy i zrozumiesz ze podniesienie mocy to nie pseudo turbinka z allegro za 49 zlotych a inwestycja 4900 minimum...
Ze jeszce takie posty sie trafiaja.... :helm: chyba zalozymy dzial humor tuningowy:)


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Zablokowany

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości