Kayaba gwint

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
wojtekgtd
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: czw lis 08, 2007 23:06
Lokalizacja: CT/GCH
Kontakt:

Kayaba gwint

Post autor: wojtekgtd » ndz gru 02, 2007 00:27

Koledzy, potrzebuje waszych opinii. Mam możliwość kupienia gwintu Kayaba Shock Absorber Premium. Czy ktos moze mi powiedziec cokolwiek na ten temat? Moze ktos tego uzywa? Czy to dobra firma? Na ile byscie wycenili taki gwint (nie wiem ile koles chce za niego ale jak rzuci ceną to chcialbym miec porownanie). i jeszcze jedno: podobno jeden z amorkow juz jest lekko zjechany. Ile kosztuje regeneracja takiego amortyzatora? Czekam na jakiekolwiek informacje.



Awatar użytkownika
pczerniej
Forum Master
Forum Master
Posty: 1928
Rejestracja: śr sty 31, 2007 15:16
Lokalizacja: nord-vag
Kontakt:

Post autor: pczerniej » ndz gru 02, 2007 00:36

Kayaba to firma średnia , ciężko się wypowiedzieć na temat zawieszenia gwintowanego bo możesz kupić gwint NO NAME i może być naprawdę super a możesz kupić markowy i okaże sie kupa :( ... regeneracja gwintu zależy gdzie regenerujesz ... znajomi płacili od 100 do 150 zl za sztukę


Capo di tutti capi
Nord-vag.pl
MK1 1.8 20vT

Awatar użytkownika
wojtekgtd
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: czw lis 08, 2007 23:06
Lokalizacja: CT/GCH
Kontakt:

Post autor: wojtekgtd » ndz gru 02, 2007 00:49

pczerniej, dzięki za szybką odpowiedź. Właśnie widzę na forum że opinie co do Kayaby są podzielone. Mam nadzieję że jeszcze ktoś się odezwie. Muszę dokładnie obejrzeć ten gwint, sprawdzić ile wyniesie koszt regeneracji no i przede wszystkim samego gwintu. Pokusa jest bo gwint to gwint :) ale najważniejsze to kupować z głową :) Jeszcze raz dzięki.



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » ndz gru 02, 2007 01:00

To zależy jak trafisz


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], Yahoo [Bot] i 308 gości