Kable od radia

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

MICHAL123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 20:44
Lokalizacja: Elbląg

Kable od radia

Post autor: MICHAL123 » ndz lis 18, 2007 19:04

Witam,
Znalazlem jedna rzecz, która mnie zastanawia. Mam w golfiku radio (wydaje mi sie,że oryginalne) Blaupunt Lubeck RCC45. Z tyłu przy tej złączce wejścia były dołączone 3 kabelki czerwony(+), masa i jeszcze jeden od anteny (chyba zasilanie anteny). Ale oprócz nich były tam2 inne kabelki jeden szaroniebieski i drugi białoniebieski, które były odcięte. Podłączyłem je i wydaje mi się ,że radio gra lep[iej tzn. mniej jest zakłóceń podczas jazdy. Owe kabelki były sklejone w jedną wiązkę z kablem masowym, prądowym i tym jeszcze jednym. Wydaje mi się,że to oryginalna robota. Ktoś może wie od czego są te białoniebieski i niebiesko szary kabel???????????????Pozdro.



greg

Post autor: greg » ndz lis 18, 2007 19:20

MICHAL123 pisze:niebiesko szary kabel
podświetlenie z instalacji, najlepiej to daj fotkę lub rozpiskę pinów jak było to sie wyjaśni



Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » ndz lis 18, 2007 20:28

Szaro niebieski - tak jak pisał greg - od podświetlenia, a ten biało-niebieski to być może od układu GALA - zwiększanie głośności wraz z prędkościa


- naprawa, odnowa i budowa od podstaw wiązek elektrycznych (także clean look);
- swapy silników;
- inne nietypowe usługi elektryczne, których warsztaty nie robią, albo biorą za nie kupę kasy :D
BARDZO niskie ceny, staranne wykonanie - szczegóły priv.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości