obroty!!!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

go1991lf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 06, 2007 13:51
Lokalizacja: Nowa Sól

obroty!!!!!

Post autor: go1991lf » czw lis 08, 2007 11:46

Witam! Mam problem z moim golfikiem i nie wiem co działać! Jest to model z końca 1991roku z jekimś elektronicznym gażnikiem(silnik 1.6cm3 75PS). Auto potrafi przez pół miasta wyć a po chwili już jest dobrze i potem znów to samo(jest tam taki pneumatyczny siłownik który sam dodaje gazu). Proszę o jakąś podpowiedź co mam robić... PS. Może to jakieś podciśnienie albo nie wiem co..) Pozdrawiam


go1991lf

Awatar użytkownika
Maćkooo
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2032
Rejestracja: pn cze 25, 2007 11:39
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: Maćkooo » czw lis 08, 2007 15:32

Witam :D
Ten gaxnik to cięzka sprawa. TO elektronika a wiec mało kto wie jak sie z tym uporać. Najlepeij ściagnij sobie z forum książkę serisowa. Może wtedy pojdzie lepiej .
Tutaj masz co mozesz sprawdzic. >>
Obrazek


Pomagają Tobie , pomagaj innym - pisz jak rozwiązałeś swój problem.
Zawsze do przodu :D

http://pl.youtube.com/watch?v=eT0MHN827hs&feature=related

Awatar użytkownika
tursky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 305
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 09:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: tursky » czw lis 08, 2007 18:45

sluchaj kolego, na nic ksiazki i eseje. Ja mam ten problem od 2 miesiecy, caly czas siedze na forum. Moj golfik z tym samym gaznikiem stoi w warsztacie, w sobote bede wiedzial co i jak i od razu dam Ci znac. Wiem co to za uczucie kiedy raz jest 5 tysiecy a za 5 sekund juz normalnie a za kolejne 3 sekundy znow 5 tysiecy. Tak wiec czekaj kolego na dobre wiesci ode mnie.
Mechanik juz wie co to jest i obiecal ze to naprawi, mam gaznik po regeneracji, nowa podstawke i te wszystkie *#cenzura#* odpowiedzialne za obroty. Narka!



go1991lf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 06, 2007 13:51
Lokalizacja: Nowa Sól

Post autor: go1991lf » pt lis 09, 2007 13:18

Siema! Dziękuję za jakieś wskazówki ale wczoraj wykręciłem ten gaźnik i wyczyściłem wszystki styki i kostki(masa gaźnika wogóle nie miała styku), złożyłem to wszystko do kupy i działa narazie idealnie! Zrobiłem narazie od wczoraj 70km także trudno jednoznacznie powiedzieć czy to będzie ok. Jeszcze raz dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam


go1991lf

Awatar użytkownika
tursky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 305
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 09:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: tursky » pt lis 09, 2007 15:59

wlasnie kolego moj golf wrocil z warsztatu i diagnoza byla taka jak u Ciebie, brak stykow przewodow z tego cholernego kompa. Ale jak stwierdzil mechaniur komp tez juz nie jest w najlepszej formie. Dalem 80 zl mechanikowi ale przy okazji byla naprawa szyber dachu, wymiana plynu chlodzacego i takie tam.
Gratulacje za wyprzedzenie mnie.... pozdrawiam!!!!!


Szukasz idealnej kobiety??...wez piwo i idz do garażu ;)

Awatar użytkownika
Maćkooo
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2032
Rejestracja: pn cze 25, 2007 11:39
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: Maćkooo » sob lis 10, 2007 02:04

tursky pisze:sluchaj kolego, na nic ksiazki i eseje
Przeciwnie jeśli wiesz gdzie dokłądnie szukać przyczyn to wtedy mozna pobawic sie z tym. Szukajacx igły w stogu siana nie zrobisz NIC. !!


Pomagają Tobie , pomagaj innym - pisz jak rozwiązałeś swój problem.
Zawsze do przodu :D

http://pl.youtube.com/watch?v=eT0MHN827hs&feature=related

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 388 gości