uszkodzona folia od zegarów

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
patryk2340
Carpe Diem
Carpe Diem
Posty: 552
Rejestracja: sob sie 19, 2006 18:23
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

uszkodzona folia od zegarów

Post autor: patryk2340 » pt wrz 14, 2007 21:01

Witam! Dzisiaj zakładając nowy kabel od anteny uszkodziłem tą magiczną folię ze wszystkimi ścieżkami znajdującą się za zegarami. Poprostu kawałek się oderwał ](*,)
Chwila niepewności co teraz nie będzie działało... Sprawdzam, a tu nie działa chyba jedno z najważniejszych- dioda od ciśnienia oleju. Po włączeniu zapłonu na ułamek sekundy się zapala i odrazu gaśnie. Przedtem migała aż do odpalenia silnika. I tu moje pytanie: czy wystarczy wymienić samą folie? Czy trzeba odrazu całe zegary? Z góry dzięki. Pozdro



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pt wrz 14, 2007 22:56

patryk2340, jak bardzo porozrywałes to folia do wymiany a jak nie to przyłuz tak jak powinno byc i polutuj sciezki kabelkami. Ja sobie wymyslilem ze włoze antene w pulpit, za zaegary, włozyc włozylem ale pozniej jak wyciagalem to urwałem od temperatury. Wyciagnalem folie , wyczyscilem miejsca do wlutowania na sciezce, a pozniej cieniutkim kabelkiem polaczylem. Moze to nie wygladało zbyt atrakcyjnie ale najwazniejsze ze działało.
Pozdrawiam.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
patryk2340
Carpe Diem
Carpe Diem
Posty: 552
Rejestracja: sob sie 19, 2006 18:23
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: patryk2340 » ndz wrz 16, 2007 15:49

Dzięki, więc spróbuje swoich zdolności majsterkowicza:) teraz jeszcze zauważyłem że zegarek działa tylko przy wyłączonym silniku.. gdy silnik pracuje, zegarek stoi :( muszę wyjąć zegary i zobaczyć jak bardzo nabroiłem



willi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wt lip 19, 2005 01:37
Lokalizacja: Lublin

Post autor: willi » ndz wrz 16, 2007 15:58

Sa jeszcze do kupienia w elektronicznym pisaki i kleje przewodzace - moze cos tym polaczyc. Na sciezki malowane pisakiem polecam jeszcze nalozyc warstwe lakieru np. bezbarwnego by zabezpieczyc je przed scieraniem.

Mi to zadzialalo.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 515 gości