poduszki przednich amortyzatorow

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

93003
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: ndz lip 15, 2007 22:51
Lokalizacja: kłodzko

poduszki przednich amortyzatorow

Post autor: 93003 » wt sie 21, 2007 09:59

witam. mam maly probloem z poduszkami amortyzatorow w passat b4 tdi `96r.
ostatnio zauwazylem, gdy otworzylem przednia maske, ze tam jak juz wychodzi amortyzator, jest dosyc duzy luz (ok 1 cm.)
kupilem nowe poduszki amort. wymienilem no i nadal tak jest. nie wiem czy to tak ma byc. wydaje mi sie ze tam nie powinno byc luzu. jak podniose auto na podnosniku to wtedy amortyzatory opadaja w dol. niech ktos mi napisze czy to tak ma byc... moze juz tkos mial z tym problem...



pawelz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: czw gru 28, 2006 10:26
Lokalizacja: Kraków

Re: poduszki przednich amortyzatorow

Post autor: pawelz » wt sie 21, 2007 13:03

93003 pisze:witam. mam maly probloem z poduszkami amortyzatorow w passat b4 tdi `96r.
ostatnio zauwazylem, gdy otworzylem przednia maske, ze tam jak juz wychodzi amortyzator, jest dosyc duzy luz (ok 1 cm.)
kupilem nowe poduszki amort. wymienilem no i nadal tak jest. nie wiem czy to tak ma byc. wydaje mi sie ze tam nie powinno byc luzu. jak podniose auto na podnosniku to wtedy amortyzatory opadaja w dol. niech ktos mi napisze czy to tak ma byc... moze juz tkos mial z tym problem...
Golf MK3, '95, też tak mam (no, może niecały centymetr). Wszystko dobrze, tak ma być - też mnie to kiedyś zdziwiło i pokazałem jednemu mechanikowi. Kazal jezdzić.



93003
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: ndz lip 15, 2007 22:51
Lokalizacja: kłodzko

Post autor: 93003 » wt sie 21, 2007 13:05

a jesli tak ma byc to bardzo dobrze. dzieki za pomoc. pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 347 gości