Szybko grzejący się silnik?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bartekpsp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt maja 29, 2007 20:28
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Szybko grzejący się silnik?

Post autor: bartekpsp » wt lip 17, 2007 20:51

Witam.Mam takie pytanie:Przejechałem około 1 km i już wskazówka temp pokazuje 85 stopni?To wina że jest tak gorąco?
Byłem na VAGu i niby termostat sie otwiera i zamyka prawidłowo.Błedów też brak...

A w niedzielę miałem małą przygodę bo pękł mi przewód od cieczy chłodzącej i wypłynął cały płyn.Na szczęscie większość płyny wypłynęła jak stanąłem na poboczu.Ale juz dzisiaj został wymieniony :)

Proszę o pomoc.Pozdrawiam! :bigok:



Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » wt lip 17, 2007 21:07

bartekpsp pisze:Witam.Mam takie pytanie:Przejechałem około 1 km i już wskazówka temp pokazuje 85 stopni?To wina że jest tak gorąco?
Byłem na VAGu i niby termostat sie otwiera i zamyka prawidłowo.Błedów też brak...

A w niedzielę miałem małą przygodę bo pękł mi przewód od cieczy chłodzącej i wypłynął cały płyn.Na szczęscie większość płyny wypłynęła jak stanąłem na poboczu.Ale juz dzisiaj został wymieniony :)

Proszę o pomoc.Pozdrawiam! :bigok:
to się ciesz , że tak szybko się nagrzewa , najważniejsze , żeby trzymał 90 st.



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » wt lip 17, 2007 22:15

bartekpsp, to przez te upały , moj tez szaleje , po ok 2 km juz mam prawie temperature optymalna , a po 3 to juz na połowie skali i trzyma :D Słoneczko robi swoje, niby odpalasz zimne auto ale nie oddaje juz tak szybkoc ciepła i szybko sie silnik grzeje.Nic strasznego. Jak tylko mowisz ze termostat Ci dziala poprawnie to nie masz sie co martwic :D


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
bartekpsp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt maja 29, 2007 20:28
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: bartekpsp » śr lip 18, 2007 06:43

to spoko.dzieki wielkie panowie:) :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 399 gości