Potrzebny schemat elektryczny klimatyzacji golf 3 1.8

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Petroniusz

Potrzebny schemat elektryczny klimatyzacji golf 3 1.8

Post autor: Petroniusz » śr mar 30, 2005 16:25

Potrzebuje schemat elektryczny ukladu klimatyzacji przy golfie 3 GT 1.8 z 94r. Problem polega na tym ze chyba jest uszkodzony czujnik cisnienia klimy i na dodatek skorodowala cala wtyczka i nie wiem teraz jak podlaczyc przewody do nowego czujnika. piotrassoo@wp.pl



z_a_c
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 15:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: z_a_c » śr mar 30, 2005 18:48

może to nie czujnik, tylko masz ubytek gazu w klimie. Troche takich przypadków widziałem, bo ojciec ma warsztat chłodniczy w Poznaniu, ale jeśli chodzi o klimy samochodowe to zajmuje się tylko napełnianiem. Jak chodzi o schemat to tym ciebie nie poratuje, ale słyszałem że dobra w tym fachu jest firma bodajże marpeto za rondem na starołęce ale jacy drodzy są nie wiem . Zakładam, że jesteś z Poznania bo taki masz opis.



Petroniusz

Post autor: Petroniusz » śr mar 30, 2005 22:05

Niestety to nie jest ubytek gazu poniewaz jest ona swiezo naladowana przeze mnie.To jest na 100% czujnik tylko nie wiem jak podlaczyc do niego przewody bo nie bylo tam wtyczki i byly przewody luzem bo wszystko skorodowalo i szlak trafil wtyczke.Kupilem owa wtyczke w serwisie i chcialbym to zrobic jak nalezy lecz niestety nie wiem jak ide te przewody :( chyba zreszta juz cos pomylilem poniewaz po moim podlaczeniu jak wlaczam klime to startuja wentylatory na maxa zamiast sprezarki.Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 274 gości