Przy prawidlowych obrotach cale auto drzy - prosze o porade

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

NiCom
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 228
Rejestracja: pt gru 03, 2004 01:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Przy prawidlowych obrotach cale auto drzy - prosze o porade

Post autor: NiCom » czw maja 31, 2007 08:37

Witam
Czy pompa wtryskowa moze byc przyczyna tego ze auto przy normanych obrotach (950obr/min) wpada w drgania (cala karoseria, deska, siedzenia). Jak zwieksze obroty do 1080 obr/min to drgania sa prawie niewyczuwalne. Wtryski sprawdzali mi z 3 miesiace temu i byly dobre. Pytanie czy warto dawac pompe do sprawdzenia - bo auto odpala bez problemu. Moze tylko spalanie jest duze bo po miescie wychodzi ok. 8,5lita. A moze to poczatek konca pompy?

Pozdrawiam



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » czw maja 31, 2007 08:45

ja bym pierwsze w takiej sytuacji sprawdził poduszki pod sinikiem czy nie są wybite i przez to auto moze trząść na niskich obrotach :/



NiCom
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 228
Rejestracja: pt gru 03, 2004 01:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: NiCom » czw maja 31, 2007 08:51

Poduchy mam wszystkie nowe. Takze ta opcja odpada. Chociaz poczatkowo tez tak myslale. Ale na starych bylo identycznie. Sukcesywnie wymienilem wszystkie



hezek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: śr maja 02, 2007 16:15
Lokalizacja: Grójec

Post autor: hezek » czw maja 31, 2007 09:17

witam

bardzo mozliwe ze to pompa miałem tak w oplu tez strasznie sie trząsł wymiana poduch nic nie pomogła olałem to i jezdziłem stołem wibracyjnym pompa nie padła zrobiłem jakies 80000 i to na oleju opałowym i nic jej nie było
pompe mozesz sprawdzic mozliwe ze niedomaga na którejs sekcji dlatego ma nierówne obroty i co za tym idzie drgania.



Awatar użytkownika
damian-ppp
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 18:42
Lokalizacja: Warszawa - Białołęka

Post autor: damian-ppp » czw maja 31, 2007 13:09

Dołączam się do pytania! Ja mam taki sam problem... A może zna ktoś pompiarza w Warszawie, który niedrogo to sprawdzi? Jaki może być koszt takiej zabawy?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 156 gości