amortyzatory,miekkie zawieszenie mk2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
aluxiv
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr mar 23, 2005 13:28
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Kontakt:

amortyzatory,miekkie zawieszenie mk2

Post autor: aluxiv » ndz mar 27, 2005 21:32

czy to normalne w mk2 ze ma bardzo miekkie zawieszenie...moj strasznie wydaje mi sie miekki....przy hamowaniu tez sobie niezle nurkuje-nie wiem czy to wina amorow czy ogolnie to przypadlosc golfow.......Jak ktos ma jakas wiedze na temat zawieszenia golfow to prosze o wyrazenie opini-pozdrawiam.



Awatar użytkownika
GEORG
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: śr gru 22, 2004 10:55
Lokalizacja: TYCHY
Kontakt:

Post autor: GEORG » ndz mar 27, 2005 21:56

Zależy kto jakie zawieszenie uważa za miękkie?
U mnie jest twardo jak pieron ale ja mam sport zawieche a na seryjnym nie jeżdziłem.
Co do stanu amorków to podjedż na stacje diagnostyczną i niech ci sprawdza na czepaczkach i podadzą ci procentowe zużycie amorków.
Pozdrawiam. :pub:



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » ndz mar 27, 2005 22:30

HMM golfy ogólnie są wszystkie twarde więc jak piszesz miękkie to może masz już zużyte amorki bujnij budą i zobacz czy odrazu się zatrzymuje jak się buja to zuzyte


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
pw524
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt lut 18, 2005 17:22
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: pw524 » pn mar 28, 2005 17:06

Golf jest raczej twardy jak nurkuje to na 90% amory do wymiany



Awatar użytkownika
aluxiv
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr mar 23, 2005 13:28
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Kontakt:

Post autor: aluxiv » pn mar 28, 2005 18:58

co mam na mysli ze zawieszenie jest miekkie....to ze jedna reka moge go niezle przygiac(naciskajac np. na maske sporo sie ugina w dol-tyl z reszta tak samo) i rozbujac go na boki tez jest latwo....
owszem badanie na trzepakach by wyjasniolo kwestie amortyzatorow ale poki co mi nie po drodze na stacje-poza tym troche szkoda kasy-szczegolnie ze za miesiac i tak musze zrobic mu przeglad(wtedy sie dowiem :) )

inna sprawa ktora dzis wyczulem(wysluchalem raczej) jest to ze jak mocno przyhamuje albo gwaltownie rusze to cos chyba w zawieszeniu wydaje odglos jakby jakies stukniecie-i nie mam narazie pojecia co to moze byc-czy zuzyte amortyzatory mogly by wydawac stuki? Dodam co moze bedzie wazne ze jak bujam auto na postoju(metoda wczesniej opisana czyli rekami) to nic nie stuka....

och dziwny jest ten swiat a w nim najdziwniejsze stare golfy :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 383 gości