Przeguby - jakie?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Bordos
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: sob lip 29, 2006 13:44
Lokalizacja: Gda

Przeguby - jakie?

Post autor: Bordos » sob maja 05, 2007 23:36

Czeka mnie wymiana przegubu wewnętrznego lewego ( od strony kierowcy) i zastanawiam się, jakiej firmy przegub kupic??

czy moze kupic na szrocie?

Moj aktualny rytmicznie stuka przy skręconych w lewo kołach i wiem, ze wczesniej z jego łączenia wyciekło trochę smaru:/



Awatar użytkownika
czyś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 16:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: czyś » ndz maja 06, 2007 02:24

Jeśli chodzi o firmę, to Löbro powinno być ok. Ostatnio sprzedają chyba też pod marką "SPIDAN", sprzedawca zapewniał mnie że to nowa marka handlowa Lobro, ale kto ich tam wie... Znaki Lobro były w każdym razie na opakowaniu też.

Co do szrotu - zastanów się czy gra jest warta świeczki. Co trafisz ze szrotu - dowiesz się jak założysz. Pewnie będą krzyczeć z 50 zyla za przegub, do tego nowa osłona przegubu ze smarem, nakrętką ew. śrubami i opaskami i sprężyną talerzową, podkładką i pierścieniem osadczym (czyli komplet naprawczy osłony przegubu) za ok. 25-30 zł (Lobro/Spidan) i już jest prawie 80 zyla. A czy i jak długo to pojeździ, to nie wiadomo.
Kompletny nowy przegub z całym zestawem montażowym powinien wynieść myślę ok. 110-150 zł (zależy czy wewn. czy zewn.).


MH po przeszczepie bloku - alive&kicking!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yahoo [Bot] i 282 gości