Volkswagen Touran/Caddy w benzynie

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

certew
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz lut 28, 2010 20:43
Lokalizacja: PL

Re: VW Touran w benzynie

Post autor: certew » pt sie 09, 2024 12:43

samnaprawiam75 pisze:
ndz maja 26, 2024 08:17
Vw caddy maxi najlepiej by się nadawał dla mnie ,dlatego chce mieć uniwersalne auto żeby np. cos przewieść większego albo jako kamper ,składam siedzenie i materac układam .Najlepszy w benzynie bo jeżdżę też po mieście w trasy mniej .Prosty silnik średniej mocy rocznik raczej od 2008 do 2012 .Muszę przyznać że przy mojej borze jak olej wymieniałem dwa lata temu to prawie nic nie ubyło ,miałem na bagnecie prawie max oleju a teraz jest na połowie miarki no to fajnie by było żeby przyszłe auto podobnie zużywało mało oleju .
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/v ... Gdi6q.html
Takie auta palą około 10 l . na 100/km benzyna po mieście ale ja będę jeździł oszczędnie czyli rozpędzam auto do 50 km/h i na 4 biegu dojeżdżam do świateł .
Rower będę miał w bagażniku zaparkuje gdzieś bezpiecznie i bezpłatnie i dalej małe odcinki rowerem i nie muszę płacić za parkowanie , Nie stoję autem też w korkach ,bo
mam rower w bagażniku .
Ale do kampera to chyba jednak trochę brakuje, a już w ogóle jeśli chodzi o kampery premium.
Ostatnio zmieniony śr sie 28, 2024 12:58 przez certew, łącznie zmieniany 1 raz.



samnaprawiam75
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 261
Rejestracja: ndz sty 03, 2021 16:22
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: volkswagen Bora 1.6/16 v/Benzyna /Kombi Variant / 77KW/105KM/2002 r.Stan licznika 263 000
Silnik: BCB

Re: Volkswagen Touran/Caddy w benzynie

Post autor: samnaprawiam75 » pt sie 16, 2024 18:42

no brakuje ale mi wystarczy pięćdziesiąt procent kampera mieć a co myślicie o tym aucie

na łańcuszku i jest dobrze kupić czy w koszty pójdę i do wymiany za 2,5 tyś zł i tam nisko siedzi koło po uderzeniu na porkinku i pewnie do wymiany sprężyna albo amortyzator ? co myślicie fachowcy jesteście za 7 tyś chcą opłaca się

https://www.olx.pl/d/oferta/kia-ceed-20 ... 1eNhZ.html

wiem nisko będę miał bo wolę wyższe auto ale za ta cenę to kuszące jest i 2009 rok bez rdzy



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości