Zabezpieczenie Golfa 2 przed włamaniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Apsik
Powered by G60
Powered by G60
Posty: 1279
Rejestracja: wt paź 05, 2004 15:30
Lokalizacja: just behind you
Kontakt:

Post autor: Apsik » ndz lut 20, 2005 23:43

mortas pisze:Rozwalić łep - zakopać - zapomnieć!
Gdybym kogos spotkal grzebiacego przy moim autku - nawet bym sie nie zastanawial :satan:
Co do zabezpieczenia to jeszcze sie zastanawiam - na bank bedzie odciecie zaplonu i jakas blokada mechaniczna, pozatym audio niemam wiec ryzyko jest mniejsze. :grin:

PS. Jeszcze taka historia z mojego zycia :bigok:
W 2003 spedzalem kolejne wakacje w hollandi i oczywiscie bylem tam moim MK2 RP, pewnego ranka wpadam do firmy, a tu ludzie mowia ze na parkingu ktos porozpiep*** w nocy auta i wykradl radia i inne rzeczy. Polecialem na parking - podobnie jak inni - i co widze ?? wszystkie auta procz mojego albo wybita szyba albo otwarte drzwi i wszystkie bez Audio staly, moj "biedny" MK2 RP w ktorym nigdy nie bylo ausio stal NIETKNIETY - moje glupie szczescie lub zamilowanie do sluchania silnika - ale bylem do przodu o szybe i ewentualne radio :bigok:


It doesn't mater what U have - YOU can always tune it!

Awatar użytkownika
WRHZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 496
Rejestracja: czw gru 09, 2004 01:10
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

Post autor: WRHZ » pn lut 21, 2005 00:30

a ja proponuje tak wylny zamek wyrzucic bo przez bagaznik to ja moge powiedziec jak oryginalny zamek 99% mkII otwieram bez jakichkolwiek uszkodzen :) w drzwi hm jak beda chciec to kazda klamke wylamia kwestia sciagniecia osolny na klamce - ten paseczek plastikowy lub metalowu wykreci 1 srubke i ciagnie na hama duzej sily nie trzbea :( ja zalozylem centralke sobei wyrzucilem rygle z drziw co daje gwarancje przy wybitej szybie ze sobei od srodka nie otworzy autka a tak wogole to chyba nie ma rady jak beda chcieli to wejda do fury wiec dla tych ktorzy chociaz neico maja kasy i z przymusu stawiaja auto w nocy pod chmurka to AC by sie przydalo..



MaLiBU
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 549
Rejestracja: czw gru 16, 2004 22:56
Lokalizacja: W-wa/Radom
Kontakt:

Post autor: MaLiBU » pn lut 21, 2005 01:15

Klamke z tylnych drzwi na 100% da rade na przod, mam tak zrobione, dokladnie to same poszycie klamki sie perzeklada wykrecajac z oryginalnego przedniego zamek z zapadkami.

Blacha pod klamke idealna sprawa, szukam tego i jak ktos na sprzedaz ma duze $$ zaplace.

Aby zabezpieczyc klamke przed okreceniem (wiadomo jedna sruba jest od zewnatrz) wystrarczy na ta srobke od srodka nakredke albo dwie zalozyc kontrujac... A jak beda chcieli to i tak wyrwa ale chodzi o to zeby chociaz troche chu$%^& zniechecic...

Kupujcie klamki jakby co sluze pomoca, przeklada sie bezproblemowo tylko polecam oryginaly, podroby troche zle pasuja....


[b][color=blue]Volkswagen Klub Polska #107[/color][/b][b] | Frakcja Member | VW Silesia Club[/b]
[b][color=czerwony][url]http://www.majoVWka.pl/[/url][/color][/b]
[img]http://malibu.vwgolf.pl/malibu4.jpg[/img]

Awatar użytkownika
TYQS
Diesel Driver
Diesel Driver
Posty: 153
Rejestracja: pn lut 07, 2005 01:52
Lokalizacja: GRYFINO
Kontakt:

Post autor: TYQS » ndz maja 22, 2005 19:30

ja mam alarm i centralke ale i tak ktośwlazł do samochodu i wyrwał mi equalizer z tunelu chyba zobaczył ze połowa kabli urwana to go zostawił w *#cenzura#* i tak se lezy umnie bez kabli jedyne co z niego moge wykrzesać to zasilanie i moze znajde kabel wejscia zeby chociasz analizer widma chodził, jednym słowem mój alarm zwariował ;] teraz mam drugi do zamontowania jusz konkretniejszt to wtedy go montuje gdzies indziej niż pod kierką :) bo tam pierw zaglądają ;] i przekładam klamki z tyłu a jak bede miał sos to zamontuje se wszystkie klamki z audi 80a tylną klape sie zaszpachlnie i rygielków jusz tesz niemam, tak se rozwarzam ze sobie w te miejsce diodki wstawie :) jak otworze drzwi to diodki będą sie sfiecic ;]


[img]http://i24.photobucket.com/albums/c9/Pawel_G/Logo.jpg[/img]


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/247273.html][img]http://images.spritmonitor.de/247273_5.png[/img][/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1754139#1754139]Moj goferek zawitał na forum :)[/url]

mihau
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: pt maja 06, 2005 07:33
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Post autor: mihau » pn maja 23, 2005 10:11

[quote="AEM"]2. w dieslach oprócz elektrozaworu na przewód powrotny musi iść zawór kierunkowy bo nim zassie ropę. quote]

Apropo elektrozaworow... kupiłem w sobote elektrozawór. Założyłem na przewód doprowadzający paliwo. Na...em się pół dnia żeby ładnie poprowadzić kable, wprost zrobić profesjonalnie :) Jakie mnie zdziwko wzięło jak załączyłem zabezpieczneie i przejechałem na odciętym zaworze całe miasto :) Zawór jest kierunkowy i podobno do wszystkicj silników, do 2,5 l. Noo... tylko nie przewidziałem, że trzeba założyć taki sam na przewód odprowadzający.
Wyprowadzcie mnie z błędu jeśli coś źle piszę. Bo szkoda wydać kolejne 60 zł. , na kolejny zawór, który i tak nic nie da. Drógi elektrozaw. należy załozyc na przewod odprowadzający kierunkiem do zbiornika?

Apropo uszkodzenia pompy wtrysk. To wkońcu w dieslu jak elektrozawory odetna doplyw paliwa to cos moze sie popsuc czy nie?



Sylvo23

Post autor: Sylvo23 » pn maja 23, 2005 18:38

chłopie a kto ci to badziewie ukradnie, ja o swojego sie nie boje i na noc go nawet pary razy nie zamknąłem i nic a ty jestes "osrany" , niema czego sie bac, wkoncu to tylko auto !!!



Awatar użytkownika
WRHZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 496
Rejestracja: czw gru 09, 2004 01:10
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

Post autor: WRHZ » pn maja 23, 2005 20:55

Sylvo23 pisze:chłopie a kto ci to badziewie ukradnie, ja o swojego sie nie boje i na noc go nawet pary razy nie zamknąłem i nic a ty jestes "osrany" , niema czego sie bac, wkoncu to tylko auto !!!
widze ze masz za duzo pieniedzy albo to byl humor w stylu brytyjkim :green_fuck:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 486 gości