Uszkodzony zawór odcinający

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

elvisPSE
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pt maja 11, 2007 20:29
Lokalizacja: Śrem

Post autor: elvisPSE » pt lip 04, 2008 20:45

A moze przyczyna braku mocy tkwi w N75, w kazdym bądz razie cos co jest odpowiedzialne za doładowanie, bo autem jezdzi sie jak zwyklym DIESELEM.Jutro wyczyszcze N75, a jak nic to nie da to cos wiecej bede wiedzial w nast. tygodniu, bo zaden elektryk narazie nie ma czasu.
A tak nawiasem-to ten zaworek od jakiegos czasu ciagle pstryka, juz wczesniej to zauważylem.



Awatar użytkownika
twardy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1736
Rejestracja: pt lis 25, 2005 00:29
Lokalizacja: Lubin-Gorzelin
Kontakt:

Post autor: twardy » pt lip 04, 2008 21:15

elvisPSE pisze:ciagle pstryka,
te zaworki tak maja :grin: lubia sobie czasem popstrykać .
Piszesz że autem jeżdzi sie jak zwykłym dieslem jesli nie kopci (to można wnioskować że dolot , turbo i wtryski ok) to raczej przepływka słaba tnie dawke paliwa.
Jesli miałbys uszkodzony N75 to auto do jakis 120km/h szło by ładnie a póżniej notlauf i muł total , po ponownym odpaleniu od nowa.


10mm+1,3bara=1VSTD :-)

elvisPSE
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pt maja 11, 2007 20:29
Lokalizacja: Śrem

Post autor: elvisPSE » pn lip 07, 2008 19:56

Myślę, że temat można uznać za zamknięty. Auto odzyskało moc samo z siebie- poprostu któregoś razu wchodzę do auta, zapalam i idzie jak trzeba.
W czym tkwi odpowiedź? Trudno powiedzieć. Może poprostu układ paliwowy się przeczyścił bo w ten sam dzień trochę go katowałem na trasie.
A może błędy sie wykasowały z komputera- nie wiem... ale najważniejsze ze idzie.
Nad morze można śmigać:)
Dzięki wszystkim za rady !!!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości