[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » czw kwie 22, 2010 16:36

W_I_T_E_K pisze:A tak na PW odpisać to nie łaska? :goof:
O Pardom Witek. Klikalem na poczatku jeszcze z pozycji Outlooka i zapomnialem. Juz sie robi :pub:


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » czw kwie 22, 2010 16:40

sagano88 pisze:Moja seria tez jest zdrowiutka i chodzi jak przyslowiowa "zyleta" .
Potwierdzam ledwo co dałem radę go wyprzedzić :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » czw kwie 22, 2010 21:25

truckman pisze:
sagano88 pisze:Moja seria tez jest zdrowiutka i chodzi jak przyslowiowa "zyleta" .
Potwierdzam ledwo co dałem radę go wyprzedzić :bigok:
Dobra dobra... Nie dales rady tylko swiatla nas zatrzymaly :P a dalej to juz nie pamietam ;)

P.S. Postanowione! W sobote jade odebrac autko i robie sobie wolne uczelni :hmm:


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » czw kwie 22, 2010 21:28

sagano88 pisze:a dalej to juz nie pamietam
Dalej to już jechałem ekonomicznie :P Co zresztą mesin potwierdzi bo ładnie go wpuściłem z bus pasa czego normalnie nie robię, kiedyś prawie Honde na krawężnik pogoniłem, ale gościu miał taką determinację, że odpuściłem, życie mi miłe, a debil może by odbił ;)

Teraz z tymi kapciami co mam pozakładane to pewnie być go wciągnął 2 razy :P
Ostatnio zmieniony czw kwie 22, 2010 21:32 przez truckman, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » pt kwie 23, 2010 09:46

sagano88 pisze:Moja seria tez jest zdrowiutka i chodzi jak przyslowiowa "zyleta" ;) . Ostatnim czasem sporo najezdzilem sie w poszukiwaniu autka dla mamy i testowalem wiele autek z sinikami, ktore powinny byc nawet zwawsze niz moj, a okazywaly sie totalnymi mulami. Tak np. POLO 6N2 z silnkiem w limitowanej wersji 1.4 101KM wcale nie robilo szalu (a bude ma lzejsza niz MK4), albo na marginesie POLO 9N z 1.2 to juz totalna porazka, poniewaz chodzi jak Ciqecento 700 ;) .
No tak, zdrowy AKL pojedzie, i polo 1.4 podobnie, ale takie auta nie mają dobrego momentu żeby były "mocne" a i skrzynia projektowana jest na city traffic a nie ciskanie na sprinty... Nie ma się co oszukiwać. W kompaktach zabawa zaczyna się od przynajmniej 130-150PS i ~200Nm a potem wiadomo. Im więcej tym przyjemniej...
Nie no nie przesadzaj , nie jest tak źle 101 koni to nie jakieś tam 60.
Nie wiem jak wasze ale mój ładnie lata.
Fakt, lepsze 100 niż 60 ale to nadaje się tylko do jeżdżenia po mieście i myślę raczej o normalnym ruchu a nie streetach wieczorami...

sagano88 pisze:truckman napisał/a:
sagano88, powiedz mi, masz u siebie czujnik otwarcia drzwi lub np klapy bagażnika?:

Przecież to miał raczej każdy

Z tym to juz nawet sam nie wiem? Zglupialem bo juz jestem bez autka 2 tygodnie i nie pamietam :( .
Kojarzy mi sie, ze wlasnie nie mam i tu odrazu przypomina mi sie motyw z autkiem Stenia, ktory ma identyczna wersje jak moja, z tego samego roku tylko, ze w 5 furtkach i on ma, np. 1/2 FIS-a czego u mnie brak wiec moze to kwestia wypsazenia, a w pozniejszych latach opcji w serii :( .
Ja mam 1/2 fis i komunikatu jak Truckman wrzucił nie wyświetla. Nie fis o tym decydował tylko rocznik z tego co wiem...
sagano88 pisze:Postanowione! W sobote jade odebrac autko i robie sobie wolne uczelni :hmm:
Hurra! Bo zacząłem się już martwić no i od kilku dni myślę już o kołach bo są mi potrzebne a wszystko trochę się przeciągnęło... :axe:
Daj cynk jak wrócisz to się ustawimy jakoś i oblookamy efekty. Tylko nie w niedzielę od rana do godzin popołudniowych. Na TP są zawody driftowe i tam właśnie będę a potem jakies grillos :D


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » pt kwie 23, 2010 09:56

steniu4 pisze:Daj cynk jak wrócisz to się ustawimy jakoś i oblookamy efekty. Tylko nie w niedzielę od rana do godzin popołudniowych. Na TP są zawody driftowe i tam właśnie będę a potem jakies grillos
Wiedziałem, że zapomnę o zawodach :grrr: Wy się na jakiegoś spota w przyszłym tygodniu szykujcie :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » pt kwie 23, 2010 10:24

truckman pisze:Wy się na jakiegoś spota w przyszłym tygodniu
szykujcie
No Ja bedę miał ciężko. Przyjadę ale dosłownie na sekundę bo jestem sam z juniorem ale on jeszcze jest za młody na takie sceny :P
No poza driftem to 15 maja jest IST i mam nadzieję, że uda nam się pojechać na więcej aut i się jakoś w grupie ustawić :D Ale ten temat to w innym miejscu poruszymy ;)


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » pt kwie 23, 2010 10:30

steniu4 pisze:No poza driftem to 15 maja jest IST i mam nadzieję, że uda nam się pojechać na więcej aut i się jakoś w grupie ustawić Ale ten temat to w innym miejscu poruszymy
No panie to na 100%, nawet na jakiś wyścig trzeba się będzie ustawić :P


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » pt kwie 23, 2010 19:34

steniu4 pisze:Nie fis o tym decydował tylko rocznik z tego co wiem...
To mialem na mysli ;) W rocznikowo mlodszych MK4 bylo to napewno standardem.
steniu4 pisze:Hurra! Bo zacząłem się już martwić no i od kilku dni myślę już o kołach bo są mi potrzebne a wszystko trochę się przeciągnęło...
Kurczesteniu4, Sorrki ze tak wyszlo... :prayer: Tez nie myslalem, ze tak to sie ulozy a tymczasem lippa. Masz u mnie wielkie Piwko :partyman: albo cus innego :hmm: . Ogolnie autko caly czas stalo wiec spoko.
steniu4 pisze:Daj cynk jak wrócisz to się ustawimy jakoś i oblookamy efekty. Tylko nie w niedzielę od rana do godzin popołudniowych. Na TP są zawody driftowe i tam właśnie będę a potem jakies grillos
"Grillos" - Taki to pozyje :P
Co do spotkanka jestem jak najbardziej za w najszybsym terminie. Mi niedziela tez raczej odpadnie bo bede jechal z domku prosto do pracy na nocke. Chociazby poniedzialek wchodzi w gre?


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » pt kwie 23, 2010 20:32

sagano88 pisze:Co do spotkanka jestem jak najbardziej za w najszybsym terminie. Mi niedziela tez raczej odpadnie bo bede jechal z domku prosto do pracy na nocke. Chociazby poniedzialek wchodzi w gre?
Mi tam cały tydzień mniej więcej pasuje, bo popołudnia mam wolne :P


Obrazek

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » sob kwie 24, 2010 10:23

Może być poniedziałek, tylko będę miał określone godziny bo z malcem jestem sam cały tydzień a on jeszcze ma określone pory karmienia to wiadomo że pełnego luzu nie mam :P


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » sob kwie 24, 2010 15:05

steniu4, spoko, zobaczymy czy w ogóle będzie co oglądać, bo coś zdjęć z odbioru nie ma :P

Emblematy właśnie poleciały u mnie w czerń ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » sob kwie 24, 2010 20:43

truckman pisze:Emblematy właśnie poleciały u mnie w czerń ;)
heh a miałem się odezwać bo jednak moje są średnie takie :helm:

Adrian co jest?? Gdzie sprawozdanie, fotki....??


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » sob kwie 24, 2010 20:49

steniu4 pisze:heh a miałem się odezwać bo jednak moje są średnie takie
Za późno ;) a takie ładne miałem :helm:
steniu4 pisze:Adrian co jest?? Gdzie sprawozdanie, fotki....??
Dajesz dajesz, a nie... Niech się w końcu dowiedzą, że włożyłeś pełen R line...


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości