Problem z zamkiem centralnym.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » sob sty 27, 2007 10:16

gucio pisze:na pulpicie między zegarami wyświetla sie żółta ikonka z samochodem i kluczykiem
Hmm, czyli cos nie tak z immo :-k Odpalales tym samym kluczykiem co przedtem ? Mozesz miec jeden kluczyk bez immo.



gucio

Post autor: gucio » sob sty 27, 2007 14:09

Domyślam się że immo - to immobilizer???. A więc nie ma w tym aucie immobilizera - jest tylko jeden kluczyk i nie ma w nim napewno immobilizera :otepienie:



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » sob sty 27, 2007 14:14

Immo to raczej standard w Mk4, wiec musi byc, tylko o tym pewnie nie wiesz ;) No i tga kontrolka. Transponder immo jest w kluczyku :bajer:



gucio

Post autor: gucio » sob sty 27, 2007 14:16

Zaraz zrobię zdjęcie tego kluczyka i prześli Ci na e'maila, abyś zobaczył że z tym kluczykiem jest jednak coś nie tak :otepienie:



GT1.8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 01, 2007 18:26
Lokalizacja: KATOWICE
Kontakt:

Post autor: GT1.8 » sob sty 27, 2007 14:53

SPROBOJ NACISNAC GUZIK I PRZYTRZYMAC GO PRZEZ PARE SEKUND,MIALEM TAKIE COS W RENAULT,TRZYMALEM 4s NA GUZIKU I WLACZA SIE FUNKCJA ZAMYKANIA AUTOMATYCZNEGO ZAM DRZWI,A ZNOWU JAK PRZYTRZYMALEM GUZIK Z DRUGIEJ STRONY TA FUNKCJE MI WYLACZALO,PODOBNO ONA JEST PO TO ZEBY DZIECKO NIEMOGLO W CZASIE JAZDY OTWORZYC DRZWI.POKOMBINUJ Z TYM GUZIKIEM I SPROBOJ GO PRZYTRZYMAC NA PARE SEKUND!!!POZDRO


http://www.otwieramy.pl/?p=25514

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » sob sty 27, 2007 14:59

GT1.8 pisze:PODOBNO ONA JEST PO TO ZEBY DZIECKO NIEMOGLO W CZASIE JAZDY OTWORZYC DRZW
Dziecko zazwyczaj nie jezdzi za kierownica ;)
BTW Wylacz CAPS, bo oczy bola od czytania :bajer:



gucio

Post autor: gucio » sob sty 27, 2007 15:06

Przytrzymałem tak ja mówiłeś, ale jedyne co się zmieniło to to, że przy przytrzymaniu guzika otwierają się wszystkie szyby :grin: :bajer:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » sob sty 27, 2007 15:59

W kluczyku na pewno jest transponder, ale kit z tym. Moze to cos z alarmem sie popieprzylo.
Sprobuj moze tego:
wlączasz na 3s stacyjke.
wyjmujesz kluczyk,
naciskasz przycisk zamknij i trzymasz (ten na pilocie).
jednocześnie naciskasz trzy razy przycisk otwórz i zwalniasz oba przyciski.
dioda na pilocie powinna mrugać, a sterownik ZV powinien błysnąć kierunkami.
na całą tą procedure masz 20s (kolejne kluczyki, robisz to samo tylko bez stacyjki, pamiętaj że masz 20s na wszystkie piloty)



GT1.8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 01, 2007 18:26
Lokalizacja: KATOWICE
Kontakt:

Post autor: GT1.8 » sob sty 27, 2007 17:02

oj inek01 czy ja pisalem ze dziecko siedzi za kierownica,hehe.
chodzi mi o tylne drzwi:)pozdro dla ciebie


http://www.otwieramy.pl/?p=25514

greg

Post autor: greg » sob sty 27, 2007 20:19

gucio, jak dobrze zrozumiałem to szwagier nacisnął te dwa przyciski w panelu w drzwiach a nie na kluczyku tak? Sprawdź jak teraz jest wciśnięte - otgwarte czy zaryglowane zamki. Jak zaryglowane to je przyciskiem samochodu z otwartymi drzwiami odrygluj. Zamknij potem samochód i zamknij zamki



gucio

Post autor: gucio » sob sty 27, 2007 23:53

inek 01- ten samochód nie ma alarmu :jezor: Próbowałem tych dwóch "patentów" o których pisałeś - i nic z tego :otepienie: Słychać, ze wszystko w samym zamku działa, ze rygiel opada i się podnosi, ale niestety nic z tego.

greg - w panelu na drzwiach sprawdzałem wielokrotnie i także nic z tego. Wszystkie drzwi się zamykają i otwierają za wyjatkiem tych od kierowcy...:(

Dziś ktoś mi powiedział, że po tym jak szwagier ponaciskał tam te "przyciski", że mógł pójść jakiś bezpiecznik??? Czy to możliwe?? A tak na marginesie - to gdzie się znajduje puszka (jesli można tak ją nazwać) z bezpiecznikami??? Czy przypadkiem nie w kokpicie między drzwiami kierowcy a kierownicą??



greg

Post autor: greg » sob sty 27, 2007 23:59

gucio pisze:Czy przypadkiem nie w kokpicie między drzwiami kierowcy a kierownicą??
dokładnie tam



gucio

Post autor: gucio » ndz sty 28, 2007 00:38

No właśnie - tylko teraz jak się tam dobrać do tych bezpieczników skoro nie mozna otworzyć drzwi :grin: :rotfl:



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » ndz sty 28, 2007 00:55

gucio pisze:inek 01- ten samochód nie ma alarmu
Sorry, zle sie wyrazilem. Myslalem o zdalnym sterowniku centralnego.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości