Jaki Subwoofer polecacie do 300-400 zl

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jaki Subwoofer polecacie do 300-400 zl

Post autor: bogib184 » ndz cze 09, 2013 09:03

To przeoczyłem, a Ty po co się wcinasz jak nie do Ciebie skierowany wątek ? Papuga jesteś Kolegi Fontas ? Ja przeżyję i gorsze posty, a Ty mnie nie ucz, od czego jest Forum, nie wypisuj mi tu o wolności słowa itd. Nie rozumiesz jednej rzeczy - jak ktoś ma powiedzmy porównanie do kilkunastu produktów, bo sam je testował, to taka opinia jest jakaś obiektywno/subiektywna :helm: a jak ktoś ma coś po raz pierwszy w życiu i jedyny póki co, to wpada 10 Userów i po kolei - ja mam to, a ja tamto, a ja jeszcze coś innego, oczywiście każdy zadowolony, a założyciel ma zamęt w głowie, bo pada 10 różnych, niekoniecznie celnych propozycji.

Podstawowa sprawa - jeżeli nie Ciebie tyczyło się moje pytanie, to po co się produkujesz i szukasz zaczepki ? Czym to tłumaczysz ? Wolnością słowa ? Po prostu nie odpowiadaj na pytanie, które nie skierowane było do Ciebie. To chyba jasne i proste.



bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jaki Subwoofer polecacie do 300-400 zl

Post autor: bogib184 » pn cze 10, 2013 08:03

Nie odpowiadaj na pytania, które nie są adresowane do Ciebie. Masz z tym problem ? Zdanie na temat czego wyraziłeś ? Mój pierwszy w życiu raz ? Nie będę dyskutował z "debilem, który sprowadza dyskusję do swojego poziomu".



golfcourse
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pn sie 13, 2012 14:09

Re: Jaki Subwoofer polecacie do 300-400 zl

Post autor: golfcourse » pn cze 10, 2013 12:04

Nie odpowiadaj na pytania, które nie są adresowane do Ciebie.


Nie mów mi proszę co mam robić.

Masz z tym problem ?


Moja rada- zatrzymaj się na chwilę w woim życiu i zobacz z czym Ty masz problem. Rozumiem, że wylewasz swoją niewypowiedzianą złość na tego kogo masz pod ręką. Jednak to nie załatwi problemu Twojej złości.


Zdanie na temat czego wyraziłeś ? Mój pierwszy w życiu raz ?
Przepraszam ale nie rozumiem pytania. Czy możesz je rozwinąć, wyjaśnić?


Nie będę dyskutował z "debilem, który sprowadza dyskusję do swojego poziomu".
Sam sobie wystawiasz świadectwo tym co... i jak piszesz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 69 gości