Wskaznik poziomu paliwa!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sHpAaKu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 667
Rejestracja: wt lis 14, 2006 14:27
Lokalizacja: TOS

Post autor: sHpAaKu » śr kwie 11, 2007 12:50

Mnie wkurza czasem żę ewidentnie jak auto postoi troche wskaźnik budzi sie potem i oczywiście pokazuje o pół kreseczki mniej niz przy zaparkowaniu. Kiedys udało mi się przejechać jednorazowo 903km - jakims cudem wlazło mi do baku 54 litry a miałem jeszcze coś przed tankowaniem. Innym razem oszukał mnie te wskaxnik i musiałem popchnąc dosłownie 20m przed stacją. :D


Obrazek 171KM / 380Nm

Obrazek

Awatar użytkownika
Cultstyle
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 183
Rejestracja: pt lip 07, 2006 23:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Cultstyle » śr kwie 11, 2007 14:37

no wlasnie, wskaznik paliwa u mnie tez oszukuje jak u wiekszosci z was, tylko jak rozwiazac problem, czy to wina plywaka, czy czegos innego, rozwiazal ktos juz ten problem u siebie ?

Jak zaleje go do pelna to pokazuje z 2-3 mm mniej a jak wskazowka lezala na pustym i juz nawet nie drgnela po wlaczeniu zaplonu to okazalo sie ze mam jeszcze 13 litrow w zbiorniku, dobre co ? Rezerwa u mnie ma widocznie z 20 litrów. Nie da rady tego poprawic ?

[ Dodano: 11 Kwi 2007 23:19 ]
Panowie większość MK3 ma ten problem i nikt jeszcze tego nie rozwiązał ? Dziwne, jak będę miał chwile czasu to spróbuje bo strasznie mnie to wkurza i może mi się uda?


Był: Golf III, Oldschool'owa Corsa A przedlift i przez chwile Golf II na wąskim
Obecnie: Grand Espace
SPRZEDAM: SCHOWEK POD AIRBAG I HELLA SILVER MAGIC

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 380 gości