5000 zl na modyfikacje golfa vr6

Forum techniczne związane z silnikami VR6

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

irecq
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: pn paź 15, 2007 23:21
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: irecq » wt lis 17, 2009 19:41

[quote="TAZ"]Nie ma takiego VRa, który przy tym przebiegu trzyma moc.


no ja mam takiego.. :green_fuck:


Irecq moje mk2 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=245662&postdays=0&postorder=asc&start=15

Awatar użytkownika
sadzyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 254
Rejestracja: wt maja 23, 2006 16:39
Lokalizacja: szydłovwiec
Kontakt:

Post autor: sadzyk » wt lis 17, 2009 20:02

jesta jakas wódeczka?? bo TAZowi trza by polac:D w sumie chyba najlepiej zagospodarował by te 5k w fałera


Dej mu Sywek!! EE ni ma czym...
Tjunink musi byc!!!!
aaaale urwał!!!! musialo cos byc!!

Awatar użytkownika
Krisvr6-78
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: wt cze 12, 2007 23:16
Lokalizacja: Gubin Racing Team
Kontakt:

Post autor: Krisvr6-78 » wt lis 17, 2009 22:35

irecq pisze:
TAZ pisze:Nie ma takiego VRa, który przy tym przebiegu trzyma moc.


no ja mam takiego.. :green_fuck:

Irecq wiesz co ciagle zaluje ze odsprzedalem ci tego passata vr6 :( ale mowi sie trudno.. Chyba musisz przyjechac do Gubina (teraz twoja kolej :jezor: ) w jakas sloneczna pogode i sprawdzimy na kresce jak chodzi teraz twoj VR6 po tych modach co zrobiles... Tak dla czystego przekonania sie czy warto bylo...? Bo sam jestem ciekawy wyniku: Zwykly powiedzmy seryjny VR6 w golfie 2 vs ''lekko robiony'' VR6 tez w golfie 2...

sorry za ot



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » śr lis 18, 2009 09:54

evoluton pisze:wys...lem se 5kpln na mega dolot, bajerancki wydech i super lekkie kolo zamachowe to przecez musi miec 190 ps
irecq pisze:nie mowie ze będę miał odrazu 190ps ale rezultat na 1/4mili...
nie moge a jednak POWEDZIAŁ :helm: :helm: :gora: :gora:

ciekawe co hamownia wypluje.. pojedz na jakas obciazeniowke zeby pomiar trwal te 30 40 sekund
Ostatnio zmieniony śr lis 18, 2009 09:54 przez evolution, łącznie zmieniany 1 raz.


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » pt lis 20, 2009 13:47

Temat trochę zboczył z toru.
Czy głowny zainteresowany dalej jest zainteresowany poradami, czy odpuścił sobie już?



Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » pt lis 20, 2009 14:20

Trochę przeczyściłem temat. Następnym razem posypią się warny

Pisać na temat
Ostatnio zmieniony pt lis 20, 2009 14:20 przez Gwiazdor, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

zbyszekptaszek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz paź 11, 2009 20:06
Lokalizacja: mopolis

Post autor: zbyszekptaszek » pn sty 11, 2010 00:34

dlugo nie bylo mnie duzo tu piszecie no wiec teraz ja
1 rozrzad zmieniony jest
2 filtry oleju i paliwa zmieniaone
3 czujniki spalania stukowego kture mulily zmienione
4 tlumnik 65 mm jest dwu-rurka ta orginalna------ strumienica ---------przelot do koncowego --------koncowy orginalny
5 swiece ngk+przewody champion
5 dzieki za propozycje z tym kolektorem no taki jak pisalem wystarczy mi te 5 tys na kolektor i te walki jezeli bedzie mial ok 180-190 km bede zadowolony moze ktos ma jeszce jaklis nieglupi pomysl nieduze mod



Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: daniel1d » pn sty 11, 2010 00:36

zbyszekptaszek pisze:moze ktos ma jeszce jaklis nieglupi pomysl nieduze mod
Nitro :D


www.proturbo.com.pl

zbyszekptaszek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz paź 11, 2009 20:06
Lokalizacja: mopolis

Post autor: zbyszekptaszek » wt sty 12, 2010 00:53

nie odpuscilem czytalem wasze wypowiedzi niestety nie mam tak duzo czasu na komputer ze wzgl. na prace jaka wykonuje

[ Dodano: 12 Sty 2010 00:02 ]
no mam czasu troche wolnego szukalem kolektora schircka i walków nigdzie nie ma ani na allegro ani niema tez przedstawiciela tej firmy w polsce
trzeba zamowic z niemiec podobno tansze i tez dobre walki Cat Cams



Awatar użytkownika
VWyznawca
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 02, 2009 12:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: VWyznawca » śr sty 13, 2010 14:27

A poszukaj na ebay.pl . Tam może być. Allegro to bardziej krajowy portal. Na eBay masz cała Europe i USA. W USA może byc, tylko koszty przesyłki będą większe
Ostatnio zmieniony śr sty 13, 2010 14:32 przez VWyznawca, łącznie zmieniany 1 raz.


Zostało nie wiele, żeby móc znowu bujać się Golfem VR6. Podnośniki z tyłu, światła, nagrzewnica.

zbyszekptaszek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz paź 11, 2009 20:06
Lokalizacja: mopolis

Post autor: zbyszekptaszek » śr sty 13, 2010 16:28

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/93-05-VO ... ccessories

moze ktos sie zna na tym i powie co to jest warte znalazlem kilka ogloszen na ebay lub to


http://cgi.ebay.com/ebaymotors/RARE-JDM ... ccessories

mysle ze 4 tys taki sprzet + 2? ktos by mi to zalozyl i wystroil
czekam na pomysly wasze i opinie co ten sprzret jest wart

[ Dodano: 13 Sty 2010 15:44 ]
jeszcze jedno pytanie jaki przyrost mocy bedzie z takiego zestawu bezpieczny dla tego silnika bez inwestowania w zmiane tlokow itp czy wyciagnie sie wiecej niz 50 km
bo jezeli tak to mozna sie zastanawiac chyba na d kolekt i walkami schircka czy to co wyzej w linkach



Awatar użytkownika
olafart
Corrado VR6 VSR
Corrado VR6 VSR
Posty: 586
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 09:57
Lokalizacja: VWarszawa
Kontakt:

Post autor: olafart » śr sty 13, 2010 23:32

osz w dupę, nie mam więcej pytań, jak obejrzałem co chcesz kupić...

pokazuje to tylko, że:
1) nie zadajesz sobie trudu aby przetrzepać forum- wtedy wiedziałbyś co jest "dobre a co złe"
2) nie umiesz czytać ze zrozumieniem- bo ludzie napisali pewne rzeczy konkretnie i na temat a Ty takie gówna wklejasz

nie każdy musi się na wszystkim znać- sam jestem neptkiem jeśli chodzi o mechanikę, ale liczą się chęci i podejście, a u Ciebie nie ma i tego i tego- stąd jestem w dużej mierze pewien, że skończy się li tylko na czczym gadaniu o modach :bajer:

bez urazy- ale już nie jeden taki temat widziałem i właśnie każdy tak się kończył...

pozdr
Ostatnio zmieniony śr sty 13, 2010 23:50 przez olafart, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
GMS
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn sie 11, 2008 00:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: GMS » śr sty 13, 2010 23:40

to wszystko to jest chiny i rozleci się moment dla tego taka cena , porządna turbina garretta na bb kosztuje więcej niż ten zestaw...



Awatar użytkownika
VWyznawca
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 02, 2009 12:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: VWyznawca » śr sty 13, 2010 23:54

Wiesz, moc silnika to jedno, a dostrojenie do tej mocy napędu (skrzynki, półośki) to już inna bajka.
Osobiście widziałem zgon skrzyni biegów u kolesia który wpakował sobie kit do r32 ale skrzynkę zostawił całkowicie seryjną. Co prawda tamten to był hardcor bo zapakował coś ponad 400 KM, ale hamulce i przeniesienie napędu zostawił. No i na 400m ściął skrzynkę, paskudny dźwięk :(

Ale niestety moi mniej wtajemniczeni w motoryzację kumple ciągle sądzą że kupując auto sportowe z przebiegiem 200K 300K można śmiało tuningować, a auto będzie długo służyło i do zabawy i do normalnej jazdy... :/ Trzeba zobaczyć zgon takiego auta na własne oczy żeby zrozumieć.

[ Dodano: 13 Sty 2010 22:56 ]
A co do bardziej profesjonalnego kit'a, to poleciłbym tu firmę Tomson. Rzecz jasna ceny też profesjonalne, ale dłużej się pobujasz swoim potworem i mniejsze będzie ryzyko że coś się rozleci mimo włożonych doń niemałych przecież kosztów (4K plus 2K...)


Zostało nie wiele, żeby móc znowu bujać się Golfem VR6. Podnośniki z tyłu, światła, nagrzewnica.

ODPOWIEDZ

Wróć do „VR6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości