Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: stolniczkow » ndz gru 01, 2013 20:46

Heh, jak ktoś lubi jeździć autem odwiniętym z drzewa to dobra opcja. W tej wycenie z Dekry jasno jest napisane, że auto jest po rozległej naprawie powypadkowej. Dla mnie to cena na r32 mk4 a nie 5.


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
marcinnn1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: czw lis 04, 2010 17:52

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: marcinnn1 » ndz gru 01, 2013 21:10

stolniczkow pisze:Heh, jak ktoś lubi jeździć autem odwiniętym z drzewa to dobra opcja. W tej wycenie z Dekry jasno jest napisane, że auto jest po rozległej naprawie powypadkowej. Dla mnie to cena na r32 mk4 a nie 5.
Mysle ze troche przesadzasz z ciekawostek co wiem o nim to ze przod nieruszony maska nieodkrecana, podluznice i cala resztaok,tyl tez caly podloga w bagazniku itp,pod spodem wszystko wyglada dobrze tani po przejsciach zly, zdrowe tez bo drogie ciezko znalezsc zloty srodek takze kto co lubi ja bym kupil auto po przejciach w dobrej cenie,moj golf tez jest powypadkowy jezdze nim 3 lata i jestem zadowolony , a znam takich pechowcow ktorzy szukali igielki po pol roku i dluzej zeby tylko nie bity przebieg malutki itp a po kupnie wymarzonej igielki padl motor po jakims czasie lub ktos udezyl i tyle bylo z igiel mowa tu o r32



Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: stolniczkow » ndz gru 01, 2013 21:31

Nie będę się tutaj sprzeczał, w tych oględzinach jest napisane co i jak bardzo dokładnie, nie wiem czy czytałeś. Jeśli tak to argumenty, że maska nie była odkręcana jest trochę niepoważny. W takim kraju żyjemy, nie raz trafiam na takie historie, czy to r32, czy s3, czy inne tego typu auta schemat zawsze ten sam. Trafia się ktoś kto uważa, że w PL same okazje i w sumie to auto ładne, szkoda że zza zachodniej granicy przyjechała pewnie jako szrot.


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
Domin83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt lut 03, 2009 21:06
Lokalizacja: Silesia - STA
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Domin83 » ndz gru 01, 2013 23:19

marcinnn1 napsał(a):
Moj kolega ogladal tego golfa na zywo, nie jest podobno taki zly jak go maluja za ta kase, kumpel caly czas jest nim zaint lecz najpierw musi sprzedac swoje auto.jezeli ktos nie jest pedantem to polata za niska kwote r32 mk5 no chyba ze chce sie igle to jak kolega wyzej pisze 50-60tys, lub mozna zyc dalej marzeniami o iglach w niskiej cenie
Mój budżet właśnie oscyluje w granicy 50-60 tyśków [trzeba w końcu coś mocniejszego kupić po 7 latach jazdy Golfem w TDI ;)nie żebym na moją czwórkę narzekał bo mnie nigdy nie zawiodła! :grin: ] ale R32 to takie marzenie każdego miłośnika Golfa a do takich się zaliczam. Też mnie cena za to autko troszkę zastanowiła 38 tyś za R32 V to podejrzane choć na zdjęciach wyglądał nawet nieźle, ale jak przeczytałem całe oględziny to wolę jednak poczekać troszkę i kupić coś pewniejszego, bo jeśli miał solidnego dzwona to ja dziękuję nie warto bo może się ten egzemplarz okazać studnią bez dna :D
stolniczkow napisał(a):
Nie będę się tutaj sprzeczał, w tych oględzinach jest napisane co i jak bardzo dokładnie, nie wiem czy czytałeś. Jeśli tak to argumenty, że maska nie była odkręcana jest trochę niepoważny. W takim kraju żyjemy, nie raz trafiam na takie historie, czy to r32, czy s3, czy inne tego typu auta schemat zawsze ten sam. Trafia się ktoś kto uważa, że w PL same okazje i w sumie to auto ładne, szkoda że zza zachodniej granicy przyjechała pewnie jako szrot.
Dokładnie sam znam takie przypadki nie ma nic za darmo chcesz mieć R32 to trzeba swoje wydać i wiele ogłoszeń przejrzeć :-)



Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rafit » czw gru 12, 2013 17:03

Co powiecie o tym. Ciekawa opcja: http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-o ... 75243.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Kulon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:38
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Kulon » czw gru 12, 2013 21:38

Rafit pisze:Co powiecie o tym. Ciekawa opcja: http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-o ... 75243.html" onclick="window.open(this.href);return false;
przynajmniej widać gołym okiem jaka przygoda go spotkała

napisane "DO WYMIANY CHŁODNICA WODY,GRILL,ORAZ PRZEDNIE AIRBAGI,RESZTA OK" - ale nic nie wspomniał o pasach bezpieczeństwa, bo chyba jak poduszki strzelają to napinacze pasów też

wydaje się trochę mało uszkodzony jak na wystrzelone poduchy
a poducha pasażera jak strzela to przypadkiem szyby czołowej nie uszkadza ?


Jeżeli miewasz problemy z kobietami, to miej na uwadze to, że z problemami trzeba się czasem przespać.
PL
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: stolniczkow » czw gru 12, 2013 22:31

Cena wskazuje na większe koszta naprawy...


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
xxxPALUCHxxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 967
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:24
Lokalizacja: POLSKA

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: xxxPALUCHxxx » czw gru 12, 2013 23:18

Kulon pisze:poducha pasażera jak strzela to przypadkiem szyby czołowej nie uszkadza ?
Szyba czołowa uszkodzona przez poduszkę podczas jej wybuchu świadczy o zlej konstrukcji poduszki.
Prawidlowo zaprojektowana poduszka nie może zniszczyć / uszkodzić szyby przedniej.


______LET's GOLF______
Obrazek

MIGAJACA KONTROLKA AKUMULATORA / ALTERNATORA -> potrzebuje pomocy :
viewtopic.php?f=140&t=398583

Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: stolniczkow » pt gru 13, 2013 00:09

To nie tyle poduszka uszkadza szybę co odskakująca w momencie wybuchu zaślepka i w niejednym aucie takie coś można zaobserwować.


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
golfer_1984
VW Baron
VW Baron
Posty: 3387
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 12:43
Lokalizacja: PODKARPACIE
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: golfer_1984 » pt gru 13, 2013 00:30

A nie jest tak że jak wystrzelaja poduchy to erka już nie zapali, odcina prąd przy aku?



Awatar użytkownika
KoVal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 16:02
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: KoVal » pt gru 13, 2013 10:15

ale w mk5 nie ma takiej zaślepki i raczej mało prawdopodobne zeby sama poduszka wybuchem uszkodziła szybę czołową. Te elementy deski nie fruwają sobie jak chcą :)

z tego co pamiętam jest jakiś bezpiecznik pirotechniczny odnośnie tego odpalania, ale chyba jak robiłem w vw praktyki to odpalalismy passka z wywalonymi poduchami, tylko nie wiem czy juz było cos w nim grzebane wczesniej :)



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: jhosef » pt gru 13, 2013 10:21

W focusie mk2 np poducha rozwala szybę - sprawdzone eksperymentalnie. Pasażera nie było. Jakby nie było źle z tą erką to byłaby naprawiona.



Awatar użytkownika
KoVal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 16:02
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: KoVal » pt gru 13, 2013 10:25

jhosef,
podejrzewam, że to też zależy troche od konstrukcji samej deski i położenia przedniej szyby, są auta gdzie ta odległośc między nimi jest mała i wtedy jest to możliwe :)



arturEM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt sie 03, 2012 21:12

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: arturEM » pt gru 13, 2013 10:50

szyba peka w mk5 od wywalonej poduszki, takze prawdopodobnie szybe zmienił, a co do odpalania po strzale vw odpalają z otwartymi poduszkami



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości