ściemniacz lampki sufitowej czy ktoś to podłanczał pomocyyyy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

henio8
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 486
Rejestracja: wt gru 22, 2009 21:54
Lokalizacja: Woj. pomorskie

Post autor: henio8 » wt lut 16, 2010 00:55

Ja mam Mk3 CL z 1995, 5 drzwi, wersja- "Europe" (dość bogate wyposażenie), jestem pierwszym właścicielem w Polsce i mam tak, że jak zamykam drzwi np. centralnym zamkiem na pilota to lampka gaśnie po kilku sekundach, i jak przekręcam kluczyk to gaśnie natychmiast, a jak wsiadam to też pali się przez jakiś czas i gaśnie za pewien czas lub natychmiast po przekręceniu kluczyka. Widać, jeśli to kupujesz to chyba nie we wszystkich mk3 to było.
Ostatnio zmieniony wt lut 16, 2010 00:57 przez henio8, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » wt lut 16, 2010 00:57

radziakrts pisze:Chyba żartujesz z tymi 2 dniami
dlaczego miałbym żartować? Zanim ktoś mało kumaty rozbierze trochę auta...dowie się jakie kable od centralnego, stacyjki, krańcówki...poszuka te kable..itd to trochę czasu zleci. Oczywiście jak ktoś ogarnięty to zrobi to przy paru piwkach...ale moim zdaniem szkoda nawet tyle czasu



radziakrts
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt mar 13, 2009 10:26
Lokalizacja: kook

Post autor: radziakrts » wt lut 16, 2010 01:04

Może ktoś u ciebie zakładał??



tomch
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 13:08
Lokalizacja: Brzegi/Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: tomch » wt lut 16, 2010 01:11

henio8 pisze:Ja mam Mk3 CL z 1995, 5 drzwi, wersja- "Europe" (dość bogate wyposażenie), jestem pierwszym właścicielem w Polsce i mam tak, że jak zamykam drzwi np. centralnym zamkiem na pilota to lampka gaśnie po kilku sekundach, i jak przekręcam kluczyk to gaśnie natychmiast, a jak wsiadam to też pali się przez jakiś czas i gaśnie za pewien czas lub natychmiast po przekręceniu kluczyka. Widać, jeśli to kupujesz to chyba nie we wszystkich mk3 to było.
Kolego, chyba coś źle zrozumiałeś, rozważane zagadnienie nie dotyczy czasu opóźnienia wyłączenia lampki lecz już samego momentu jej gaśnięcia - przygasania, czyli chcemy uzyskać widoczne dla oka przygasanie światła.


www.elektrotom.eu

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości